Dąbrowa - Salon Jubilerski

Violette. Firma Handlowa Dąbrowa, Leśna 5

Informacje o firmie:

  • Telefon: 791 477 100
  • Strona internetowa: https://violette.pl/
  • Adres: Leśna 5, 41-303 Dąbrowa Górnicza, Polska
  • Godziny otwarcia: Nie podano
  • Kategoria: Salon Jubilerski
  • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jestem bardzo zadowolony z sygnetu. Bardzo miły i pomocny kontakt telefoniczny ze sprzedawcą. EKSPRESOWA PRZESYŁKA. Zamówiłem wczoraj rano, dziś rano synet był już w paczkomacie. Dobrze zabezpieczona przesyłka. POLECAM.
Jestem bardzo zadowolona. Produkt najwyższej jakości, pięknie się prezentuje. Dodam, że kupowałam obrączkę w prezencie i niestety dwa razy prosiłam o wymianę rozmiaru. Obsługa sklepu bardzo cierpliwa, nie robiła żadnego problemu, mimo mojej pomyłki. Polecam gorąco!
zamówienie doszło szybko, biżuteria przepiękna, wysyłka doszła w całości, bez zaqrzutów, polecam
Firma mieści się w bloku mieszkalnym

Jak dojechać?

Violette. Firma Handlowa Dąbrowa, Leśna 5

Informacje ogólne

Firma Violette to renomowany salon jubilerski oferujący najwyższej jakości biżuterię. Znajdziesz tutaj bogaty wybór eleganckich pierścionków zaręczynowych, obrączek ślubnych i innych wyrobów jubilerskich. Obsługa sklepu cechuje się profesjonalizmem oraz cierpliwością w dopasowaniu wymiarów. Salon mieści się przy ulicy Leśnej 5, w Dąbrowie Górniczej, co zapewnia dogodny dostęp dla klientów z całego miasta. Warto odwiedzić salon Violette, aby znaleźć unikatową biżuterię, która podkreśli Twój wyjątkowy styl.

Podsumowanie opinii

Klienci są zachwyceni zakupami w salonie Violette. Opinie odnoszące się do obsługi, jakości produktów oraz szybkości dostawy świadczą o doskonałej reputacji firmy. Klienci polecają salon z uwagi na profesjonalny kontakt, wysoką jakość biżuterii oraz błyskawiczną wysyłkę zamówień. Firma Violette cieszy się uznaniem i zaufaniem klientów, co jest najlepszym dowodem na jakość swoich usług.

Lokalizacja

Salon jubilerski Violette znajduje się przy ulicy Leśnej 5 w Dąbrowie Górniczej. To łatwo dostępne miejsce z dogodnym parkingiem w okolicy. Okolica zapewnia wygodną lokalizację dla klientów, a także możliwość spokojnego spaceru w otoczeniu przyjemnych terenów zielonych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z salonem Violette poprzez numer telefonu: 791 477 100 oraz odwiedzenie strony internetowej: https://violette.pl/. Adres salonu: Leśna 5, 41-303 Dąbrowa Górnicza, Polska. Zachęcamy do osobistego odwiedzenia salonu, aby skorzystać z profesjonalnego doradztwa i zobaczyć wyjątkowe wyroby jubilerskie.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.