Salon Jubilerski - Tychy

YES Tychy, Jana Pawła II 16/18

Informacje o firmie:

  • Telefon: 504 167 435
  • Strona internetowa: https://yes.pl/
  • Adres: Jana Pawła II 16/18, 43-100 Tychy, Polska
  • Godziny otwarcia: Nie podano
  • Kategoria: Salon Jubilerski
  • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Omijajcie ten punkt szerokił łukiem OSZUŚCI kupiłam złoto w domu okazało się że to próba 333 (z którą są same problemy zachodzi) pseudo sprzedawczyni zapewniała że to bardzo dobrej jakości złoto!!! Po dotarciu do domu zobaczyłam że to ta próba odrazu pojechałam to wymienić nie było wyboru same małe byle co…. Więc poprosiłam o zwrot i zaczoł się cyrk!!! Nie rozumie jak tak poważna firma może zatrudnić osobę która jest chamska wulgarna i tak bardzo płytka!!!! Gratuluję doboru pracowników! Jutro poinformuje o całym fakcie centrale yes
Weażliwa na potrzeby obsługa klienta! Pani która mnie obsługiwała w szybki i profesjonalny sposób wskazała co możemy zrobić by rozwiązać mój problem. Przyjęta i zrealizowana reklamacja w ciągu tygodnia dzięki Pani która wykonała telefon w mojej sprawie. Dostałem zgodę na wymianę biżuterii która była uszkodzona na nowa! Podejście ludzkie do klienta zawsze mnie ujmuje. Bardzo serdecznie polecam bo jak coś będzie nie tak, tam wszyscy spróbują abys był zadowolony tak jak ja a tym bardziej moja żona bo to dla niej prezent byl. Ja ze swojej strony jeszcze raz dziękuje za wyjście poza schemat.. polecam napewno wrócę
Panie w salonie miłe, ale sposób załatwiania reklamacji to jakaś ogromna kpina !!!! Dostałam w prezencie od męża bransoletkę srebrną cena 150 zł, po tygodniu noszenia zaczęła się pruć. Oddałam do reklamacji, po 3 tygodniach dostalam sms, że zapraszają po odbiór reklamacji. Na miejscu dowiaduję się, że wróciła z naprawy, ale nie dało się jej naprawić. Zirytowana poprosiłam o taką samą, na miejscu nie ma, muszą zamówić. Minął miesiąc, zero odzewu, więc poszłam zapytać. Czekała na mnie nowa bransoletka, ale UWAGA! Niby przez to, że płatność była kartą, by ją dostać muszę znow zapłacić! a oni mi zwroca za nią na konto. Ciekawe jakby to było z reklamowanym samochodem, który posiada wadę fabryczną. Odradzam zakupy w YES!
Trochę jestem rozczarowana sklepem.Zakupilm przedmiot na prezent okazało się, że koleżanka ma taki sam.Chciałam wymienić na inny model lub zwrócić. Niestety zwrotów nie ma w ogóle więc trzeba się dobrze zastanowić za nim się coś kupi,informacji żadnej.Po drugie: święta a sklep ma ogromne braki możliwość zamówienie po świętach dopiero. Mogłam wymienić przedmiot lecz w tej samej kwocie różnicy zwrotu nie ma.Pani stwierdziła: proszę dobrać sobie coś,ponieważ nie było nic w tej kwocie co mi odpowiadało..dodam,że wydalam już 209zl.Zainteresowanie klientem małe bynajmniej ta pani ktora mnie obsługiwała.Takie odniosłam wrażenie. I jeszcze jedno wymiana tylko w danym sklepie w który się kupiło nie ma możliwości wymiany w innym co wgl dla mnie bezsensu.Sklep ma ładne rzeczy ale jeśli nie trafimy z prezentem to problem.I to na prawdę duży.Powinna być informacja.
Duży wybór, miła obsługa i przyjazna atmosfera. Nie spotkałem się z niczym o czym mówiła poniżej Anna Ton. @Anna Ton a co do Ciebie koleżanko. Twoja opinia jest nic niewarta. Przejrzałem inne wystawione przez Ciebie oceny na temat różnych przedsiębiorstw i może mi się wydaje ale chyba odreagowujesz w intrenecie pewne niepowodzenia i niedogodności związane ze swoim małżeństwem 🙂 nie pozdrawiam

Jak dojechać?

YES Tychy, Jana Pawła II 16/18

Informacje ogólne

Firma YES jest salonem jubilerskim zlokalizowanym w Tychach, przy ulicy Jana Pawła II 16/18. Oferuje szeroki asortyment biżuterii, profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość usług. Klienci mogą liczyć na pomocną obsługę, która służy doradztwem i pomaga w wyborze idealnego prezentu lub dodatku do swojej kolekcji. Salon jest łatwo dostępny ze względu na dogodną lokalizację w centrum miasta. Możliwe jest także zamówienie produktów poprzez stronę internetową firmy lub kontakt telefoniczny.

Podsumowanie opinii

Firma YES cieszy się różnorodnymi opiniami klientów. Z jednej strony, są pozytywne komentarze na temat profesjonalnej i pomocnej obsługi oraz skutecznego rozwiązywania reklamacji. Z drugiej strony, pojawiły się również negatywne opinie dotyczące jakości produktów i procesu reklamacji, co wyznacza obszar poprawy dla firmy.

Lokalizacja

Salon jubilerski YES znajduje się w centralnej części Tychów, co zapewnia wygodny dostęp dla klientów z różnych części miasta. W okolicy znajdują się inne sklepy, restauracje i punkty usługowe, co sprawia, że miejsce to stanowi atrakcyjny punkt handlowy o wysokim natężeniu ruchu.

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą YES, możesz zadzwonić pod numer telefonu 504 167 435 lub odwiedzić ich stronę internetową https://yes.pl/. Salon jest usytuowany przy ul. Jana Pawła II 16/18, 43-100 Tychy, Polska, gdzie zawsze możesz osobiście odwiedzić salon jubilerski.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.