Opole - Salon Jubilerski

Jubiler Zegarmistrz Deputat Opole, Władysława Reymonta 37

Informacje o firmie:

 • Telefon: 608 183 679
 • Strona internetowa: http://zegarkijubilerjd.pl/
 • Adres: Władysława Reymonta 37, 45-072 Opole, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–17:00
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Świetny fachowiec, prawdziwy zegarmistrz a nie bateryjkarz. Co prawda terminy się nieraz nie dopinają, ale jak masz do zrobienia zegarmitrzowską robotę, nawet trudną to szczerze polecam. Sugeruję dla ludzi, którzy cokolwiek mają do czynienia z zegarkami pominąć opinie ludzi wymieniających bateryjki czy zbulwersowanych brakiem rabatu na zegarek za 500 zł. Ja wracam.
Bateria w casio edifice wymieniona fachowo i szybko. Próba szczelności zrobiona, zegarek raz tylko zaparował na mrozie, ale czytałem, że to całkiem normalne tym bardziej że nastąpiło to tylko raz. Cena trochę spora, ale raz na te 5 czy 6 lat można sobie podarować za dobrze wykonaną usługę. Serdecznie polecam.
Nie polecam, jeśli kochasz swoje zegarki. Kiedyś dobra renoma, dzisiaj ślizganie się na niej i brak wiedzy. Do tego zawyżanie cen za brak wiedzy i brak profesjonalizmu.
Bardzo długi czas oczekiwania na naprawę, w dodatku nie pokrywa się z terminem który dostaje się na kartce zlecenia. Obsługa kłamie o czasie realizacji.
Próbowałem kupić u pewien zegarek, ponieważ należał do raczej droższych, postanowiłem zadzwonić i zapytać, czy możliwy jest ewentualny rabat. Dostałem (jak się potem okazało od szefa) informację, że jak najbardziej 10% rabatu mogę dostać (bez przeceny 556,50zł, z przeceną, około 500zł) jednak nie więcej, ponieważ więcej po prostu nie mogą dać. Postanowiłem się z tym przespać i jeszcze poszukać. Nie znalazłem jednak lepszej oferty (dzwoniłem do kilku innych sklepów), więc po weekendzie zadzwoniłem ponownie upewnić się, czy faktycznie rabat dalej jest dostępny (przeczytałem właśnie te opinie z googlea i dlatego postanowiłem być bardziej uważny). Dobrze, że zadzwoniłem, okazało się, że cena, jaką po rabacie 10% mi zaoferowano jest o połowę wyższa od ceny, którą miałem zapłacić (ponad 700zł). Zdziwiło mnie to bardzo, bo o czym innym przed weekendem rozmawiałem. Pani, która po weekendzie przekazała mi tą informację, powiedziała, cytując szef chyba musiał nie popatrzeć na cenę na zegarku co jest dla mnie śmiechu warte. Okazało się, że żadnego rabatu nie dostanę i jedyne do dostałem to przeprosiny od owej Pani oraz dodatkową informację (w czasie rozmowy z Panią inna Pani zadzwoniła do szefa, żeby wyjaśnić sprawę). A mianowicie wyparcie się szefa z tego, o czym rozmawiałem z nim przez telefon. Obsługa może i miła, ale postawa, jak i szefa oraz obsługi BARDZO nieprofesjonalna, a nawet niepoważna. Szanujący się sprzedawca wie, że najważniejszy jest klient i nie raz czytałem opinie o takich, którzy potrafili przyznać się do błędu i zrekompensować go klientowi. Tutaj szef ma podejście, że to chyba on jest najważniejszy. Nie polecam, z mojego doświadczenia: strona internetowa niezaktualizowana, błędne ceny (również brak informacji, że dana cena jest już po przecenie), Pani z obsługi co prawda miła jednak bezradna oraz wmawianie klientowi, że to on źle usłyszał. Po tym wszystkim nawet jakbym dostał cenę 500zł, to wolałbym kupić u kogoś innego drożej. Co właśnie idę zrobić. Mam nadzieję, że opinia będzie pomocna.

Jak dojechać?

Jubiler Zegarmistrz Deputat Opole, Władysława Reymonta 37

Informacje ogólne:

Jubiler Zegarmistrz Deputat to renomowana firma z siedzibą przy ul. Władysława Reymonta 37 w Opolu. Specjalizuje się w naprawie i konserwacji zegarków oraz biżuterii. Klienci cenią sobie wysoką jakość usług oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Salon jest otwarty od poniedziałku do soboty, zapewniając dogodne godziny dla klientów.

Podsumowanie opinii:

Firma cieszy się uznaniem klientów za wysoką jakość napraw zegarków oraz fachowe podejście do pracy. Pomimo dłuższych terminów realizacji, klienci polecają jubilera z uwagi na kompetencje i zaangażowanie w działalność.

Lokalizacja:

Siedziba firmy znajduje się w okolicy pełnej różnorodnych sklepów i lokali usługowych. Ul. Władysława Reymonta stanowi dogodne połączenie komunikacyjne dla mieszkańców miasta, ułatwiając szybki dostęp do salonu jubilerskiego.

Kontakt:

W celu skorzystania z usług firmy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 608 183 679 lub odwiedzenia strony internetowej zegarkijubilerjd.pl. Dodatkowo, istnieje możliwość osobistego odwiedzenia salonu przy adresie: Władysława Reymonta 37, 45-072 Opole, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.