Salon Jubilerski - Wrocław

Spark Biżuteria – Firma Corundum Wrocław, Zachodnia 16

Informacje o firmie:

 • Telefon: 71 341 96 10
 • Strona internetowa: https://spark-shop.com/
 • Adres: Zachodnia 16, 53-643 Wrocław, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 07:30–15:30
  • wtorek: 07:30–15:30
  • środa: 07:30–15:30
  • czwartek: 07:30–15:30
  • piątek: 07:30–15:30
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jestem zachwycona! Najpierw zakochałam się w zegarku. Jest bardzo elegancki i klasyczny ale jak tylko promienie słońca padną na tarczę zaczyna się cudownie mienić. Przyciąga wzrok, jest bardzo efektowny. Po 9 miesiącach użytkowania nie ma ani jednej rysy, mimo że noszę go prawie codziennie niezależnie czy idę do biura, do sklepu czy do lasu. Idealnie dopasowuje się do ręki. Bransoletki też są cudowne. Przede wszystkim wykonane bardzo solidnie, z przyjemnego w dotyku materiału. One bardzo przyciągają wzrok a w słoneczne dni odbijają promienie i powstaje obraz jak w kalejdoskopie – na różnych powierzchniach nie rażąc przy tym w oczy. Uwielbiam patrzeć na tę grę kolorów! Kolczyki…. Delikatne ale bardzo wyraziste. Mają taki piękny, głęboki kolor. Zakładam je bardzo często. Kolejna zaleta to opakowania. Bardzo estetyczne i zrobione z ekologicznego materiału. Wszystkie produkty są super solidnie wykonane. Polecam!
Super tu się robi zakupy przez internet. darmowa dostawa, pieknie zapakowany produkt + gratis torebka na prezent , kupon rabatowy na nasępne zakupy a wszystko tak pieknie skomponowane. Jestem zachwycona. no i zapomnialam z tego wszystkiego że kolczyki są cudne!!!
Profesjonalna obsługa, szerokie spektrum usług

Jak dojechać?

Spark Biżuteria - Firma Corundum Wrocław, Zachodnia 16

Informacje ogólne:

Firma Spark Biżuteria oferuje szeroki asortyment eleganckich i klasycznych produktów jubilerskich. Klienci chwalą profesjonalną obsługę oraz solidne wykonanie dostępnych produktów. Lokalizacja firmy, mieszczącej się przy ul. Zachodnia 16, jest dogodna, a godziny otwarcia umożliwiają łatwe dostosowanie wizyty do własnego harmonogramu. Klienci mogą skorzystać z usług sklepu zarówno osobiście, jak i przez internet, ciesząc się darmową dostawą i dodatkowymi atrakcyjnymi bonusami.

Podsumowanie opinii:

Klienci zachwalają wysoką jakość oferowanych produktów, profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne bonusy przy zakupach przez internet. Opinie potwierdzają, że produkty są estetyczne, solidnie wykonane i zaskakujące pod względem designu. Klienci doceniają również eleganckie opakowania, które dodają uroku zakupom.

Lokalizacja:

Firma Spark Biżuteria mieści się przy ul. Zachodnia 16 we Wrocławiu, co stanowi dogodną lokalizację dla klientów zainteresowanych zakupem ekskluzywnej biżuterii. Okolica oferuje dostęp do różnorodnych punktów usługowych oraz rozrywkowych, tworząc inspirujące otoczenie dla zakupów jubilerskich.

Kontakt:

Zainteresowanych klientów zachęca się do kontaktu z firmą Spark Biżuteria poprzez telefon: 71 341 96 10, odwiedzenie strony internetowej: https://spark-shop.com/ oraz osobiste odwiedziny w siedzibie firmy, znajdującej się przy ul. Zachodnia 16, 53-643 Wrocław, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.