Lubin - Salon Jubilerski

W.KRUK Lubin, Generała Władysława Sikorskiego 20

Informacje o firmie:

 • Telefon: 532 786 337
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-lubin-1
 • Adres: Generała Władysława Sikorskiego 20, 59-300 Lubin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–21:00
  • wtorek: 10:00–21:00
  • środa: 10:00–21:00
  • czwartek: 10:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–21:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Moja współpraca z tym salonem, skończyła się niestety tak, że musiałam szukać pomocy w Poznaniu, w którym Panie na Pleszewskiej cudownym sposobem miały inne moce niż Panie w tym salonie i zrobiły wszystko, żeby historia z moimi obrączkami skończyła się szczęśliwie. W wielkim skrócie porażka, Zakupiliśmy w Salonie W.KRUK w Lubinie obrączki za prawie 10tysięcy, po czym okazały się one jak i cały ten salon naszą zmorą. Pani kierowniczka jest opryskliwa, obrażona i nie chce w najmniejszym stopniu udzielić pomocy, czuć, że czeka tylko aż klient opuści sklep. Mimo, że pracują w tym sklepie jedna/ dwie miłe Panie (wysoka Pani w ciemnych włosach), niestety nie były w stanie zaradzić na mój problem z obrączkami-które po 3 dniach noszenia wyglądały jakby miały 15 lat, być może przez Panią kierowniczkę, która twierdziła, że są w stanie idealnym, jak dla niej wszystko jest ok. Trafiłam do Poznania, gdzie finalnie W.KRUK wykonał dla nas inny model nowych obrączek, dostaliśmy bony podarunkowe na bardzo wysokie kwoty w formie zadośćuczynienia+ stały kod rabatowy -20%. Tutaj jedyna pomoc jaką otrzymałam to wypolerowanie, co dawało efekt na ok 2 minuty.
Uważajcie na robienie zakupów w tym sklepie dokonałem zakupu za 6000 zł, dwie godziny później wróciłem do sklepu gdyż, prezent był nie trafiony chciałem dokonać zwrotu i sprzedawca zwrotu odmówił. Ja rozumiem polityka sklepu itd ale dwie godziny później, tak być nastawionym na zarobek byle wepchnąć komuś i na tym skorzystać. Szczerze odmawiam napewno gdy okaże się jakikolwiek problem z biżuteria tez sprzedawca zrobi problem z ewentualna naprawa. Szczerze odradzam tego sklepu
Nie polecam! Brak kompetencji odnośnie doradztwa obrączek ślubnych. Przy składaniu reklamacji Pani kierownik wybiera to co jest lepsze dla nich czyli zlecenie naprawy a nie reklamacja. Brak podstawowej kultury osobistej, brak profesjonalizmu.
Serdecznie polecam salon W Kruk w Lubinie cała załoga bardzo miła i pomocna. Panie mocno zaangażowane w obsługę i doradztwo. Lubię tam wracać bo zawsze wychodzę zadowolona.
Wszystkie Panie są miłe i pomocne oprócz pani Kierowniczki. Podczas trzech wizyt była zniecierpliwiona, niezainteresowana i w ogóle niezaangażowana, nie uśmiechnęła się ani razu, co oczywiście nie jest jej obowiązkiem. Jednak byłoby miło zaznać przyjaznego podejścia, a nie jawnego braku zainteresowania i obsługiwania na siłę. Nie czułam jako potencjalny klient, tylko problem. Dobrze, ze pracują tam tez inne panie, one są przemiłe i tylko ze względu na nie zostanę klientką firmy W.Kruk.

Jak dojechać?

W.KRUK Lubin, Generała Władysława Sikorskiego 20

Informacje ogólne

Firma W.KRUK w Lubinie oferuje bogaty asortyment biżuterii, w tym pierścionków zaręczynowych, obrączek ślubnych oraz innych unikatowych wyrobów jubilerskich. Znajduje się przy Generała Władysława Sikorskiego 20, 59-300 Lubin, Polska. Klienci cenią obsługę klienta oraz szeroki wybór produktów, co przyczynia się do pozytywnych opinii.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów wskazują na różne doświadczenia. Należy mieć na uwadze zarówno pozytywne rekomendacje, jak i negatywne opinie. Ważne jest, aby każdy klient otrzymał profesjonalną i pomocną obsługę i tym samym doświadczył satysfakcji z zakupów.

Lokalizacja

Firma znajduje się w dogodnej lokalizacji przy Generała Władysława Sikorskiego 20, 59-300 Lubin, Polska. W pobliżu można znaleźć różnorodne sklepy, restauracje oraz punkty usługowe. Lokalizacja ta sprawia, że jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców, jak i klientów spoza miasta.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą W.KRUK poprzez telefon: 532 786 337 oraz odwiedzenie ich strony internetowej: https://wkruk.pl/salon-lubin-1. Zapraszamy również do osobistego odwiedzenia salonu jubilerskiego przy adresie: Generała Władysława Sikorskiego 20, 59-300 Lubin, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.