Lubin - Salon Jubilerski

Jubiler Stanisław Gieroń Lubin, Rynek 19

Informacje o firmie:

 • Telefon: 695 581 857
 • Strona internetowa: http://www.jubiler.lubin.pl/
 • Adres: Rynek 19, 59-300 Lubin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Poleciła mi was znajomą, Ja również od tej chwili będę polecała was z całego serca. Wyroby ze złota naprawdę piękne, we wskazanym przeze mnie przedziale cenowym przemiła pani Ania pokazała mi kilka bransoletek. Ku miłemu zaskoczeniu właściciel pan Stanisław dostrzegł ubytek w moim pierścionku z którym borykałam się od pewnego czasu,naprawił od ręki a w gratisie zaproponował wyczyszczenie. Naprawdę obsługa na najwyższym poziomie. Nie ma opcji zeby wyjść z salonu niezadowolonym.
Najlepszy jubiler na świecie! 🙂 Ogromne doświadczenie i pełen profesjonalizm! 🙂 Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego w 2024 roku ! 🙂 Klaudia i Andrzej
Profesjonalna obsługa oraz świetne, indywidualne podejście do klienta. Wykonywaliśmy na zamówienie obrączki ślubne – u Pana Stanisława nie ma rzeczy niemożliwych. Wzór obrączek trochę z katalogu – trochę nasz własny pomysł. Wykonanie na najwyższym poziomie. Podobnie jak późniejsze poszerzenie biżuterii – na poczekaniu, usługa wykonana od ręki 🙂 Szczerze polecam!
Nie polecam nikomu tego Jubilera , Zakupiłem tam pierścionek dla narzeczonej , który po kilku miesiącach z nie wiadomo jakiej przyczyny zniekształcił się i wypadł kamień , odniosłem go do reklamacji przy której za naprawę musiałem niestety zapłacić .. ( co to za gwarancja ? ) . Po jakimś czasie z pierścionkiem stała się ta sama sytuacja , pojechałem znowu , Lecz teraz poprostu zażądałem zwrotu gotówki , po czym z zaplecza wyszedł „ szef „ tego zakładu i stwierdził , że ten pierścionek jest Cienki i „ tani „ i jeżeli nie chce aby się tak działo to mogłem kupić droższy , po wymianie zdań zaczął unosić się wyższym i nie miłym tonem w kierunku mojej osoby i dalej wciskając mi kit że poerścionek był źle użytkowany i jest strasznie porysowany ,a dodam że był normalnie użytkowany poprzez noszenie na palcu , Także zadajmy sobie pytanie , Co jest tam sprzedawane ? Dodam że próba to 585 . Plus taki że Pani z obsługi bardzo miła i pomocna . Finał jest taki , że zabrałem stamtąd poerścionek i mimo ( 2 letniej gwarancji ) oddam go gdzie indziej .
Super obsługa, miłe i profesjonalne podejście do klienta, widać że znają się na rzeczy. Serdecznie polecam.

Jak dojechać?

Jubiler Stanisław Gieroń Lubin, Rynek 19

„`html

Informacje ogólne

Firma jubilerska Stanisław Gieroń w Lubinie oferuje piękne wyroby ze złota oraz profesjonalną obsługę. W asortymencie salonu znajdują się bransoletki, pierścionki i inne biżuteryjne wyroby z wyjątkowymi wzorami. Klienci doceniają indywidualne podejście właściciela i wysoką jakość usług. Salon znajduje się przy Ryneku 19 w Lubinie, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców i turystów. Firma zaprasza do odwiedzenia salonu oraz zapoznania się z ich wyjątkowym ofertą i obsługą.

Podsumowanie opinii

Firma jubilerska Stanisław Gieroń w Lubinie cieszy się uznaniem klientów, którzy pozytywnie wypowiadają się o profesjonalnym podejściu obsługi oraz wysokiej jakości biżuterii. Opinie klientów świadczą o zaufaniu i satysfakcji z zakupów oraz świadczonych usług. Klienci wyróżniają obsługę na najwyższym poziomie oraz pełen profesjonalizm.

Lokalizacja

Salon jubilerski Stanisław Gieroń znajduje się na Rynku 19 w Lubinie. Rynek jest centralnym punktem miasta, gdzie panuje niepowtarzalna atmosfera z historycznymi zabytkami, restauracjami i innymi sklepami. To idealne miejsce na spędzenie czasu oraz skorzystanie z wyjątkowej oferty jubilerskiej firmy Stanisław Gieroń.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą, można skorzystać z numeru telefonu: 695 581 857, odwiedzić ich stronę internetową: http://www.jubiler.lubin.pl/ lub udać się bezpośrednio do salonu znajdującego się pod adresem: Rynek 19, 59-300 Lubin, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.