Inowrocław - Salon Jubilerski

Sklep Jubilerski DIAMENT Galeria Solna Inowrocław, Wojska Polskiego 16

Informacje o firmie:

 • Telefon: 791 480 791
 • Strona internetowa: http://www.zegarki-diament.pl/
 • Adres: Wojska Polskiego 16, 88-100 Inowrocław, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Biżuteria przepiękna, sklep zadbany i czysty. Panie z obsługi bardzo sympatyczne i pomocne. Pozdrawiam serdecznie Panią Asię, komplet bardzo się mamie spodobał
Dnia 13 lutego , chłopak zakupił dla mnie bransoletkę typu pandora. Niestety okazała się rozmiar za duża więc postanowililiśmy ją wymienić na rozmiar mniejszą wczoraj w godzinach wieczornych ( 20.02.2023 r.). Już pierwsze problemy pojawiły się gdy , dla Pań z obsługi dużym problemem okazało się zapięcie bransoletki gdy je o to poprosiłam, jednak finalnie udało nam się dobrać odpowiedni rozmiar i dobrać charmsa i otwieracz. Bardzo zdziwiliśmy się gdy przyszło nam zapłacić znacznie większą sumę niż oczekiwalismy, okazalo się że oprócz charmsa i otwieracza musimy dopłacić za bransoletkę. Zapytaliśmy dlaczego , skoro jest to tylko wymiana, w tym momencie obie Panie zaczęły się strasznie motać, najpierw próbowały wytłumaczyc to tym, że cena zależy od wagi, no ale skoro my wymienialiśmy na rozmiar mniejszą to bransoletka powinna być tańsza, po sprawdzeniu tego okazalo sie że oba rozmiary są w tej samej cenie, jednak cena jest 50 zł wyższa od tej tydzien temu. Spytaliśmy się jak to możliwe skoro zakup był robiony 13 a dzisiaj jest tylko wymiana, lecz Panie wytłumaczyły się ,,małą inflacją. Doszło do bardzo nieprzyjemniej sytuacji, Panie zaproponowały łaskawie 10% rabatu, gdzie tydzien temu poprzednie Panie zaproponowaly na starcie 20% i były bardzo miłe. Lecz te wykazały się totalnym brakiem kompetencji, życzliwości i pomocy. Musieliśmy dopłacić 45 zł za wymianę bransoletki, która była mniejsza. Przy tej ,, małej inflacji po miesiącu nie wiem jaka byłaby cena tej bransoletki. Nie polecam , więcej tam nie wrócimy.
Znaczny wybór przeróżnych dodatków dla ludzi z klasą, polecam
Bardzo miła obsługa, dobry kontakt z klientem, pełen profesjonalizm. Polecam!!!
Więcej nie przyjdę do tego sklepu. Panie zajęte sobą a nie klientem. Człowiek czuje się jak intruz.

Jak dojechać?

Sklep Jubilerski DIAMENT Galeria Solna Inowrocław, Wojska Polskiego 16

Informacje ogólne

Zegarki i biżuteria DIAMENT to uznany salon jubilerski, oferujący bogaty wybór wysokiej jakości zegarków, biżuterii i innych dodatków, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Klienci chwalą sklep za przepiękny wybór biżuterii, czystość i porządek w sklepie oraz pomocną oraz sympatyczną obsługę. Salon znajduje się przy Wojska Polskiego 16 w Inowrocławiu, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców i odwiedzających to miasto.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają zróżnicowane opinie na temat salonu DIAMENT. Z jednej strony chwalą przepiękną biżuterię, czysty i zadbany sklep oraz miłą i pomocną obsługę. Z drugiej strony pojawiają się negatywne opinie dotyczące wymiany zakupionych produktów, gdzie klienci doświadczyli problemów z ustaleniem ceny i otrzymania spodziewanego rabatu. Ogólnie, salon jubilerski DIAMENT cieszy się zróżnicowanymi opiniami ze strony klientów, co daje obraz zarówno pozytywnych, jak i negatywnych doświadczeń związanych z zakupami w tym sklepie.

Lokalizacja

Salon z biżuterią DIAMENT znajduje się przy Wojska Polskiego 16 w Inowrocławiu. Ta lokalizacja oferuje łatwy dostęp do sklepu zarówno dla mieszkańców miasta, jak i dla osób z zewnątrz. W okolicy można znaleźć inne sklepy, restauracje oraz inne punkty usługowe, co sprawia, że jest to dogodne miejsce dla zakupów i spędzania czasu.

Kontakt

Aby skontaktować się z salonem jubilerskim DIAMENT, można skorzystać z numeru telefonu: 791 480 791. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej salonu: http://www.zegarki-diament.pl/. Dodatkowo zachęcamy do osobistego odwiedzenia salonu przy adresie: Wojska Polskiego 16, 88-100 Inowrocław, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.