Piotrków - Salon Jubilerski

OCH! Jubiler Obrączki ślubne Piotrków, Juliusza Słowackiego 24

Informacje o firmie:

 • Telefon: 667 777 094
 • Strona internetowa: https://och.pl/
 • Adres: Juliusza Słowackiego 24, 97-300 Piotrków Trybunalski, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:30–18:00
  • wtorek: 09:30–18:00
  • środa: 09:30–18:00
  • czwartek: 09:30–18:00
  • piątek: 09:30–18:00
  • sobota: 10:00–16:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Duży wybór obrączek, od bardziej klasycznych do modeli bardziej ozdobnych, możliwość dostosowania danego modelu do własnych preferencji i zmodyfikowanie detali. Pani pomogła nam doradzić i wybrać, była bardzo cierpliwa i umiała doradzić oraz opowiedzieć coś więcej o danym modelu, bardzo miła obsługa, można było na spokojnie obejrzeć, przymierzyć, zastanowić się bez pośpiechu. Pani świetnie oszacowała wagę obrączek przez co cena przewidywana była taka sama jak końcowa. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego sklepu i zakupu. Polecam wszystkim przyszłym parą młodym i nie tylko 😉
Bardzo serdecznie polecam sklep Och w Piotrkowie Trybunalskim . Parokrotnie robiłam zakupy i jestem bardzo zadowolona. Panie przemiłe, bardzo doświadczone i pomocne. Były w stanie dla mnie specjalnie tego samego dnia załatwić grawer. Sklep bardzo godny polecenia.
Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście, sympatyczne Panie, które zawsze chętnie i cierpliwie pomogą w doborze biżuterii. Zdecydowanie polecam.
Polecam serdecznie OCH !! Bardzo miła i kompetentna obsługa. Przyjemny sklep z biżuterią dla najbardziej wymagających klientów Od kilku lat na każdą okazję robię tam zakupy i jestem mega zadowolony . Ps. Pani Magdalena to prawdziwy anioł tego miejsca zawsze doradzi jako sprzedawca , ale także jako kobieta
Fantastyczna obsługa! Jestem zachwycona! Pani, z którą miałam przyjemność rozmawiać przez telefon nawet wysłała zdjęcia biżuterii prosto z salonu za co bardzo dziękuję Biżuteria równie piękna! Bardzo polecam!

Jak dojechać?

OCH! Jubiler Obrączki ślubne Piotrków, Juliusza Słowackiego 24

Oto przykładowy opis strony internetowej w HTML, oparty na podanych danych:

„`html

Informacje ogólne

Firma OCH to salon jubilerski zlokalizowany przy ulicy Juliusza Słowackiego 24 w Piotrkowie Trybunalskim. Oferuje duży wybór obrączek ślubnych, biżuterii oraz profesjonalną obsługę. Klienci chwalą sobie cierpliwość i pomoc pracowników, a także możliwość dostosowania wybranego modelu do własnych preferencji. Godziny otwarcia salonu są dostosowane do potrzeb klientów, umożliwiając odwiedziny nawet w soboty. Kontakt z firmą można nawiązać przez telefon pod numerem 667 777 094 lub poprzez odwiedzenie strony internetowej och.pl.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów świadczą o przyjaznej atmosferze i profesjonalnej obsłudze. Klienci chwalą duży wybór biżuterii, możliwość dopasowania produktów do własnych potrzeb oraz miłą pomoc personelu. Pozytywne opinie dodają salonowi jubilerskiemu solidnego wizerunku i zachęcają do odwiedzenia.

Lokalizacja

Salon jubilerski OCH mieści się niedaleko Starego Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Okolica jest dogodnie położona z dobrą dostępnością komunikacyjną oraz różnorodnością sklepów i punktów usługowych.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą OCH poprzez numer telefonu: 667 777 094, odwiedzenie strony internetowej: och.pl oraz osobiste odwiedzenie pod adresem: Juliusza Słowackiego 24, 97-300 Piotrków Trybunalski, Polska.

„`

Ten opis zawiera informacje ogólne o firmie, podsumowanie opinii klientów, informacje o lokalizacji oraz zachętę do kontaktu z firmą.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.