Białystok - Salon Jubilerski

Jubiler Mazari Białystok, Legionowa 9/1/lok. 17

Informacje o firmie:

 • Telefon: 501 385 466
 • Strona internetowa: http://mazari.pl/
 • Adres: Legionowa 9/1/lok. 17, 15-281 Białystok, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:30–17:00
  • wtorek: 09:30–17:00
  • środa: 09:30–17:00
  • czwartek: 09:30–17:00
  • piątek: 09:30–17:00
  • sobota: 09:30–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Świetny zakład jubilerski. Naprawiałem tu nietypową, srebrną bransoletkę. Nie ma tu rzeczy niemożliwych. Da się naprawić . Miła, rzeczowa obsługa bardzo sympatycznej Pani. POLECAM
Trafiłam zupełnie przypadkowo i z pewnością wrócę przy kolejnej okazji! 🙂 Co najbardziej rzuca się w oczy to kompetencja, ogromna wiedza, fachowa obsługa i przemiła atmosfera. Zaangażowanie w wykonywaną pracę i podejście do klienta naprawdę godne podziwu. Mam wrażenie że w dzisiejszym świecie to rzadkość. Co tu dużo mówić właściwi ludzie na właściwym miejscu. Satysfakcja 100% – naszyjnik skrócony i dopasowany do urody a do tego bardzo przystępna cena. Jeszcze raz dziękuję i polecam to miejsce z całego serca.
Jestem stałym klientem,korzystam z naprawy biżuterii, również kupuję ciekawą biżuterię (męską też) .Pan Piotr potrafi wykonać oryginalne i bardzo ładne egzemplarze. Polecam ! Profesjonalna obsługa, gustowne i oryginalne produkty, biżuterię autorską. Pani Ewa doradzi i dobierze do gustu każdego klienta.
Wielokrotnie korzystałam z usług salonu (czyszczenie i naprawa starej biżuterii, ale także realizacja biżuterii na zamówienie) i zawsze byłam zadowolona z efektów. Przemiła obsługa i przystępne ceny sprawiają, że chętnie wracam z kolejnymi zleceniami. Polecam!
Od kilkunastu lat korzystam z wiedzy i talentu Państwa Iwaszków. Naprawy, czyszczenie, odnawianie biżuterii zlecałam wielokrotnie i zawsze byłam bardzo zadowolona z jakości usług oraz fachowości przy niestandardowych zleceniach. Potrfią świetnie doradzić przy zakupach biżuterii. Profesjonalizm. miła atmosfera i rozmowy z Panią Ewą i z Panem Piotrem sprawiają, że chętnie tam wracam. Bardzo gorąco polecam!

Jak dojechać?

Jubiler Mazari Białystok, Legionowa 9/1/lok. 17

Informacje ogólne

Jubiler Mazari to salon jubilerski zlokalizowany przy Legionowej 9/1/lok. 17, w Białymstoku. Firma specjalizuje się w naprawie i tworzeniu biżuterii, oferując obsługę na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć na fachową asystę przy doborze biżuterii oraz kompleksowe usługi związane z naprawami i czyszczeniem. Godziny otwarcia salonu pozwalają na dogodne planowanie wizyt, a przyjazna atmosfera sprzyja udanym zakupom i zleceniom naprawczym.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów Jubilera Mazari wskazują na wysoką jakość obsługi oraz fachowość personelu. Klienci chwalą profesjonalizm oraz indywidualne podejście do potrzeb, co przekłada się na zadowolenie z efektów współpracy. Pozytywne opinie wskazują, że salon jubilerski jest miejscem, w którym naprawdę dba się o klienta i oferuje wysoką jakość biżuterii oraz usług naprawczych.

Lokalizacja

Salon Jubilerski Mazari znajduje się w urokliwej części Białegostoku. Okolica wzbogacona jest o liczne sklepy i restauracje, tworząc przyjemną atmosferę do spacerowania i robienia zakupów. Bliskość ścisłego centrum zapewnia dogodny dostęp do salonu jubilerskiego oraz możliwość połączenia wizyty z innymi atrakcjami miasta.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z salonem Jubilerskim Mazari poprzez numer telefonu: 501 385 466 oraz odwiedzenie ich strony internetowej: http://mazari.pl/. Salon mieści się przy adresie: Legionowa 9/1/lok. 17, 15-281 Białystok, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.