Białystok - Salon Jubilerski

Centrum złotnicze. Sprzedaż wyrobów złotniczych Białystok, Henryka Sienkiewicza 9

Informacje o firmie:

 • Telefon: 85 722 25 69
 • Strona internetowa: https://www.centrumzlotnicze.pl/
 • Adres: Henryka Sienkiewicza 9, 15-092 Białystok, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:30–17:00
  • wtorek: 09:30–17:00
  • środa: 09:30–17:00
  • czwartek: 09:30–17:00
  • piątek: 09:30–17:00
  • sobota: 10:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Oddałam dwie obrączki do zmniejszenia oraz wygrawerowania, prosiłam żeby moja obrączka miała taki sam rozmiar jak pierścionek zaręczynowy, po czym został on źle zmierzony przez obsługę salonu(miał rozmiar 11,5 a został zmierzony jako 10). Obrączka męska także została zrobiona zbyt mała, a prosiliśmy Panią, która tam pracuje o profesjonalne doradzenie jaki ma być prawidłowy rozmiar. Gdy z trudem nalozylismy obraczki na palec dostalismy informacje,że obrączki mają wchodzić na palec z oporem i w trakcie noszenia palec w tym miejscu będzie robił się węższy…. Kosztowalo nas to 180 zl i poszerzanie obrączek u innego jubilera.
Nie polecam, personel kłamie i zaniża lichwiarsko ceny. Chciałem sprzedać złoty wyrób otrzymałem propozycję bardzo niekorzystną i gdy powiedziałem, że cena nie jest uczciwa i powinna być znacznie wyższa wysoka blondynka próbowała robić ze mnie durnia twierdząc, że taka jest właśnie cena rynkowa. NIEUCZCIWI
Zakład zepsuł obrączkę która oddałem do zmniejszenia. Obrączka z płaskiej z rantem zmieniła się w zaokrąglona, a po zabiegu usłyszałem tyko „inaczej się nie dało”. Obsługa miła ale jakość usługi pozostawia wiele do życzenia.
Jak dla mnie super. Wczoraj kupiłam bransoletkę i kolczyki, a budżet miałam tylko na kolczyki. Wiec ceny są super, towar super i Pani obsługująca tez super. Wszystko na 5
Bardzo miła obsługa. Przesympatyczna i pomocna Pani. W dodatku rabat i pięknie zapakowane.

Jak dojechać?

Centrum złotnicze. Sprzedaż wyrobów złotniczych Białystok, Henryka Sienkiewicza 9

Na podstawie podanych danych, oto przygotowany opis w języku HTML:

„`html

Informacje ogólne:

Centrum Złotnicze to salon jubilerski zlokalizowany przy ul. Henryka Sienkiewicza 9 w Białymstoku. Firma specjalizuje się w sprzedaży wyrobów złotniczych, oferując bransoletki, kolczyki, a także obrączki zaręczynowe i ślubne. Klienci doceniają miłą obsługę oraz atrakcyjne ceny, co sprawia, że zakupy w tym salonie są przyjemnością. Centrum Złotnicze jest doskonałym miejscem dla osób poszukujących ekskluzywnych i oryginalnych biżuterii.

Podsumowanie opinii:

Klienci podzielili się swoimi doświadczeniami z Centrum Złotniczym. Opinie odzwierciedlają zarówno pozytywne, jak i negatywne doświadczenia. Pomimo kilku negatywnych komentarzy, większość opinii pochlebnie ocenia miłą obsługę oraz atrakcyjne ceny biżuterii. Centrum Złotnicze zdobywa pozytywne opinie za szeroki wybór i profesjonalne podejście do klienta.

Lokalizacja:

Salon jubilerski Centrum Złotnicze znajduje się w centralnej części Białegostoku, zaledwie kilka minut od głównego deptaku miasta. Okolica wokół lokalu oferuje liczne restauracje, kawiarnie oraz sklepy, co sprawia, że jest to dogodne miejsce zarówno dla klientów lokalnych, jak i odwiedzających z innych miejscowości.

Kontakt:

Jeśli chcesz skontaktować się z Centrum Złotniczym, możesz zadzwonić pod numer 85 722 25 69 lub odwiedzić ich stronę internetową: www.centrumzlotnicze.pl. Jeśli preferujesz osobisty kontakt, zapraszamy do odwiedzenia salonu jubilerskiego przy ul. Henryka Sienkiewicza 9 w Białymstoku.

„`

Mam nadzieję, że ten opis będzie przydatny!

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.