Salon Jubilerski - Szczecin

GOLD WAJR-SKUP ZŁOTA OBRĄCZKI ŚLUBNE SZCZECIN SKUP BRYLANTÓW PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Szczecin, al. Wyzwolenia 19

Informacje o firmie:

 • Telefon: 605 315 222
 • Strona internetowa: https://www.goldwajr.pl/
 • Adres: al. Wyzwolenia 19, 70-554 Szczecin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–15:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo profesionalny Juwelier. Dobrze doradzone pierszczonek pasuje na 1000%. Dzienkuje za doradzenie. She said yes…. Pozdrawiam z Niemiec.
Skonfigurowaliśmy i zamówiliśmy nasze obrączki ślubne u tego złotnika. Doradztwo i współpraca były świetne od samego początku. W dniu 05.08.23 odebraliśmy gotowe obrączki. Wyglądają fantastycznie. Otrzymaliśmy również darmową butelkę wina jako drobny upominek. Z czystym sumieniem mogę polecić tego złotnika.
Zdecydowanie nie polecam tej firmy.obsluga mila i chętna by doradzić i sprzedać lecz gdy porą na reklamację umywają ręce i wmawiają klientowi że kłamie. Pani Dorota szefowa bo tam się przedstawiła zapewniala przy sprzedaży bransoletki że przyjmują reklamację i gdyby coś się stało z wyrobem a nie byłoby możliwości naprawy to wymieni na inny wyrób do tej ceny lub będzie możliwość dopłaty do droższego. Rozmowa była o tym gdyż mualem wątpliwości co do jakości splotu. Obawa że będzie Sue łamać, zerwie,lub pęknie. Dokładnie 9 miesięcy później tak się właśnie stało. Splot w miejscach łączenia zaczął się przecierać aż zaczęły odstawać kłujące druciki. Przy zgłoszeniu reklamacji Pani szefowa z szelmowskim uśmiechem oznajmiła że nie ma podstawą do przyjęcia reklamacji , i zaproponowała jedynie przyjęcie jako złom po 130zl za gram. Powiedziała żewszystko co mówię to kłamstwo i że biżuteria nie jest do noszenia na codzień i po prostu zużyła się co nie jest jej wina. Potwierdziła zasadę że powie wszystko by sprzedać ale jak reklamować to już problem będzie. Stanowczo odradzam ich firmę. Będę przypominał co jakiś czas by klienci byli świadomi co ich czeka w razie reklamacji ich wyrobu po odejściu od kasy.
Bardzo profesjonalna, cierpliwa i uśmiechnięta obsługa! Duży wybór srebra. Serdecznie dziękuję za doradzenie. Kupowałam tu już biżuterię dwa razy i na pewno wrócę.
Świetna obsługa i fachowe wykonanie obrączek ślubnych. Po niecałym roku Pan powiększył moją obrączkę o 3 rozmiary w ramach gwarancji. Z całego serca polecam i dziękuję

Jak dojechać?

GOLD WAJR-SKUP ZŁOTA OBRĄCZKI ŚLUBNE SZCZECIN SKUP BRYLANTÓW PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Szczecin, al. Wyzwolenia 19

Informacje ogólne

Firma Gold Wajr to renomowany salon jubilerski mieszczący się przy al. Wyzwolenia 19 w Szczecinie. Specjalizuje się w oferowaniu wysokiej jakości biżuterii, w tym pierścionków zaręczynowych, obrączek ślubnych oraz wyrobów ze srebra. Klienci doceniają profesjonalną obsługę oraz szeroki asortyment dostępny w salonie. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, a szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej. Salon znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dostęp dla osób z różnych części miasta.

Podsumowanie opinii

Firma Gold Wajr cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, którzy podkreślają profesjonalizm obsługi, wysoką jakość wyrobów jubilerskich oraz dbałość o indywidualne potrzeby klientów. Opinie odzwierciedlają pozytywne doświadczenia związane z zakupami biżuterii, a także korzystnymi gwarancjami i obsługą posprzedażową.

Lokalizacja

Firma Gold Wajr jest usytuowana w atrakcyjnym punkcie miasta Szczecina, w pobliżu parku miejskiego, sklepów oraz komunikacji miejskiej. To doskonała lokalizacja dla klientów poszukujących biżuterii na specjalne okazje, ponieważ gwarantuje łatwy dostęp i wygodne zakupy.

Kontakt

Skontaktuj się z firmą Gold Wajr pod numerem telefonu 605 315 222 lub odwiedź stronę internetową w celu uzyskania dodatkowych informacji o ofercie i asortymencie. Możesz również osobiście odwiedzić salon jubilerski znajdujący się pod adresem al. Wyzwolenia 19, 70-554 Szczecin, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.