Salon Jubilerski - Szczecin

Jubitom (CH Galaxy) Szczecin, al. Wyzwolenia 18/20

Informacje o firmie:

 • Telefon: 667 778 104
 • Strona internetowa: http://www.jubitom.com/
 • Adres: al. Wyzwolenia 18/20, 70-554 Szczecin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Polecam zakupy w tym sklepie, a w szczególności pana Krzysztofa, świetna i profesjonalna obsługa. ja akurat kupiłem zegarek zdalnie z wysyłką. Na prawdę polecam i spokojnie można Panu Krzysztofowi zaufać.
Zakupiłam ostatnio w tym sklepie męski zegarek dla wyjątkowej osoby. Wchodząc do sklepu nie byłam zdecydowana jaki on ma być ale jak się szybko okazało, pomoc jaką otrzymałam od Pana Krzysztofa spowodowała, że wybór był strzałem w dziesiątkę. Pan Krzysztof to wyjątkowy sprzedawca, pełen profesjonalizm, wysłuchał, dopytał, doradził. Wcześniej zakupiłam biżuterię przez Internet z odbiorem w sklepie i jestem z niej bardzo zadowolona. Polecam ten sklep!
Wybór zegarków bardzo duży, jako stały klient zawsze mogę liczyć na stosowny rabat. Polecam Pana Krzysztofa Dzbanuszka, który zawsze jest pomocy oraz profesjonalny w swoim działaniu – powiadamia mnie o nadejściu nowej kolekcji oraz o aktualnej ofercie. Jeśli sklep nie ma czegoś w ofercie przeważnie dotyczy to droższego asortymentu biżuterii potrafi sprowadzić towar z innych oddziałów z Polski w przeciągu 3 dni rocznych.
Bardzo polecam sklep Jubitom w Szczecinie. Duży asortyment i cudowna obsługa. Pan Krzysztof Dzbanuszek przy naszych dwóch wizytach pokazał nie tylko ogromną znajomość towaru ale również wysoką kulturę osobistą. To była wielka przyjemność robić zakupy w tym sklepie. Mama prezentem zachwycona. Dziękujemy Marek i Ewa
Z całą stanowczością polecam ofertę tego sklepu. Szeroki wybór dobrych marek i konkurencyjne ceny. A za największą wartość uważam fachowe doradztwo w zakupie zegarka, którego udzielił Pan Krzysztof. Gorąco polecam.

Jak dojechać?

Jubitom (CH Galaxy) Szczecin, al. Wyzwolenia 18/20

Informacje ogólne

Firma jubilerska Jubitom oferuje szeroki asortyment biżuterii oraz zegarków. Znajdziesz tutaj wysokiej jakości produkty, a obsługa sklepu cechuje się profesjonalizmem i pomocą w dokonaniu trafnego wyboru. Lokalizacja firmy to al. Wyzwolenia 18/20, 70-554 Szczecin, Polska.

Podsumowanie opinii

Klienci sklepu Jubitom w Szczecinie wyrażają zadowolenie z obsługi, w tym Panem Krzysztofem, który cechuje się profesjonalizmem i fachowym doradztwem. Opinie zaznaczają duży wybór produktów oraz wysoką kulturę osobistą sprzedawców.

Lokalizacja

Firma Jubitom znajduje się w centrum handlowym Galaxy. Okolica oferuje dogodne warunki dla klientów, a bliskość innych sklepów oraz punktów usługowych sprawia, że zakupy stają się jeszcze bardziej komfortowe.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą, można skorzystać z numeru telefonu: 667 778 104 lub odwiedzić ich stronę internetową: http://www.jubitom.com/. Można również udać się osobiście pod podany adres: al. Wyzwolenia 18/20, 70-554 Szczecin, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.