Salon Jubilerski - Wrocław

YES Wrocław, plac Dominikański 3

Informacje o firmie:

 • Telefon: 507 127 231
 • Strona internetowa: https://yes.pl/
 • Adres: plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:30–21:00
  • wtorek: 09:30–21:00
  • środa: 09:30–21:00
  • czwartek: 09:30–21:00
  • piątek: 09:30–21:00
  • sobota: 09:30–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Przyszedłem do serwisu z zegarkiem, w którym była uszkodzona cewka. Nikt nie potrafił tego naprawiać, a Pan z serwisu zrobił to bez problemu. Uratował mój ulubiony zegarek. Przy okazji oglądałem nowe zegarki. W efekcie przyszedlem naprawić zegarek, a kupiłem jeszcze bransoletkę dla mojej dziewczyny.
Super salon YES. Profesjonalna obsługa. Bardzo duży wybór biżuterii. Długo szukałem też dobrego zegarmistrza i tam znalazłem. Najlepszy zegarmistrz we Wrocławiu Pan Piasecki.
W YES Galeria Dominikańska kupiłam ostatnio naszyjnik z perłami – jest śliczny. Wcześniej wybrałam złotą zawieszkę i zegarek oraz biżuterię na prezenty. Jak zawsze mogłam polegać na doradztwie Pań, które pozdrawiam. Biżuteria w tym sklepie jest dobrej jakości i zawsze można znaleźć nowości, a na dodatek można w sytuacji konieczności np. zmniejszenia bransolety czy wymiany paska zrobić to od ręki, bo mają serwis na miejscu.
Polecam wizytę w sklepie. Asortyment urozmaicony. Panie z uśmiechem i zaangażowaniem pomagają wybrać biżuterię. Chętnie do nich wracam 🙂
Fantastyczna obsługa. Panie z uśmiechem i zaangażowaniem doradziły mi zakup komunijnego prezentu. Polecam.

Jak dojechać?

YES Wrocław, plac Dominikański 3

Informacje ogólne

Firma YES to salon jubilerski zlokalizowany w samym centrum Wrocławia przy placu Dominikańskim 3. Oferuje szeroki wybór biżuterii oraz zegarków. Zespół sklepu zapewnia profesjonalną obsługę i doradztwo, a także udostępnia serwis na miejscu. Salon jest otwarty przez większość dni tygodnia, co umożliwia dogodne odwiedziny dla klientów. Można znaleźć tam zarówno eleganckie i klasyczne wzory, jak i najnowsze trendy w świecie jubilerstwa. Ponadto, firma posiada stronę internetową, gdzie dostępne są dodatkowe informacje o produktach i usługach.

Podsumowanie opinii

Klienci doceniają profesjonalizm obsługi oraz szeroki wybór biżuterii i zegarków w salonie YES. Zadowoleni z usług zegarmistrza oraz doradztwa, polecają ten sklep innym osobom poszukującym zarówno eleganckich, jak i nowoczesnych wzorów biżuterii. Opinie podkreślają wysoką jakość produktów oraz możliwość natychmiastowego wykonania serwisu w przypadku potrzeby. Klienci chętnie wracają do salonu, ceniąc także zaangażowanie pracowników w pomoc przy wyborze odpowiednich prezentów.

Lokalizacja

Salon jubilerski YES znajduje się w samym centrum Wrocławia, przy placu Dominikańskim 3. Okolica charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu pieszych oraz bliskością innych atrakcji turystycznych i handlowych. W pobliżu znajdują się restauracje, kawiarnie oraz inne sklepy, co sprawia, że miejsce to jest łatwo dostępne i atrakcyjne dla potencjalnych klientów.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą YES poprzez telefon pod numerem 507 127 231 lub odwiedzenie ich strony internetowej na https://yes.pl/. Dodatkowo, istnieje możliwość osobistego odwiedzenia salonu jubilerskiego pod adresem: plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.