Salon Jubilerski - Świdnica

Briju Świdnica, Galeria Świdnicka

Informacje o firmie:

 • Telefon: 691 457 339
 • Strona internetowa: https://www.briju.pl/swidnica
 • Adres: Galeria Świdnicka, Westerplatte 29, 58-100 Świdnica, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Wspaniała obsługa sklepu. Niezwykle uprzejme Panie, cierpliwe o co najważniejsze z ogromną wiedzą o sprzedawanym asortymencie. Zakupy w tym sklepie to sama przyjemność!
Gorąco zachęcam do odwiedzenia salonu , bardzo przyjemnie miejsce, duży wybór różnorodnej biżuterii a co ważne ,sympatyczne i pomocne panie. Zazwyczaj miałam przyjemność być obsługiwana przez panią Kingę ,którą polecam. Pani Kinga ma świetny gust i zawsze trafnie dopasuje doradzi co sprawdziło się już wielokrotnie. Dla niej osobne 5 ⭐️.
Jedna gwiazdka…..przyjechałam z zamiarem kupna sygnetu z tradycyjnego złota lub białego,na stronie internetowej mieli kilka do wyboru ,w sklepie nie było żadnego. Dobrze jeszcze nie weszłam do salonu ,a już mnie zaatakowała Pani ….co potrzeba? ,co Pani szuka ? …I nie opuszczała mnie na krok .Przeglądałam asortyment i byłam zawiedziona,nie było niczego co prezentowali na stronie, a na moje pytanie o produkt ….to trzeba zamówić na stronie a w salonie odebrac. Kiedy prowadziłam prywatna rozmowę z osobą, która że mną była, Pani najzwyczajniej w świecie stała koło mnie ,słuchała jej i wtrącała się w rozmowę.Mało ciekawe przeżycie. Wzdychając co chwilę pokazała mi potężny meski sygnet ,informując że to najnowszy model ….meski sygnet ….podziękowałam Pani i udałam się do salonu obok . Nie polecę salonu ,ponieważ obsługa jest natarczywa ,niecierpliwa i niegrzeczna .
Przemiła obsługa. Mialam okazje robić zakupy w salonie w Świdnicy kilka razy i Panie zawsze chętnie doradzają i pomagaja wybrać biżuterię tak, aby klientka była zadowolona POLECAM
bardzo przyjemny salon. Panie uśmiechnięte z dużą cierpliwością do klienta. zawsze znajdę coś dla siebie i na prezent. biżuteria zawsze pięknie zapakowana. Polecam bardzo 🙂

Jak dojechać?

Briju Świdnica, Galeria Świdnicka

Na podstawie podanych danych, możemy przygotować opis firmy w HTML:

„`html

Informacje o firmie:

Firma Briju to salon jubilerski zlokalizowany w Galerii Świdnickiej, przy ul. Westerplatte 29 w Świdnicy, Polska. Oferuje szeroki wybór różnorodnej biżuterii wysokiej jakości. Obsługa w sklepie charakteryzuje się profesjonalizmem, uprzejmością i dużą wiedzą nt. oferowanego asortymentu. Sklep jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00–21:00.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają entuzjazm związany z wspaniałą obsługą salonu. Podkreślają uprzejmość personelu, duży wybór biżuterii oraz pomoc w doborze odpowiednich produktów. Pomimo kilku negatywnych opinii na temat natarczywej obsługi, ogólna opinia klientów jest pozytywna.

Lokalizacja:

Salon znajduje się w Galerii Świdnickiej, blisko innych sklepów i punktów usługowych. Okolica oferuje dogodne warunki dla klientów, zapewniając łatwy dostęp do zakupów oraz możliwość skorzystania z innych atrakcji handlowych.

Kontakt:

Można skontaktować się z firmą telefonicznie pod numerem 691 457 339. Dodatkowo, można odwiedzić ich stronę internetową: https://www.briju.pl/swidnica lub osobiście udać się do salonu jubilerskiego, mieszczącego się w Galerii Świdnickiej, przy ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica, Polska.

„`

Ten opis jest tylko przykładowym podejściem do opisu firmy na podstawie dostępnych danych. można go dostosować i rozwinąć zgodnie z potrzebami.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.