Salon Jubilerski - Warszawa

Złoto-Orla Sobolewski Warszawa, Orla 13

Informacje o firmie:

 • Telefon: 789 701 244
 • Strona internetowa: http://www.zloto-orla.pl/
 • Adres: Orla 13, 00-144 Warszawa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 11:00–19:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Ogromny wybór unikatowej bizuterii, chyba nie ma takiego drugiego miejsca w Warszawie. Szukałam prezentu dla bliskiej osoby i spotkałam się z dużą pomoca i zaangażowaniem. Udało mu się kupić idealny prezent także na pewno będę wracać 🙂 Ceny są bardzo zróżnicowane, w sklepie znajdują się i bardzo drogie okazy jubilerskie wykonane z najwyżej jakości materiałów jak i tańsze produkty. Warto pytać, na pewno dobrze doradzą 🙂
Bardzo dziękuję za naprawę pierścionka za jeden uśmiech. Przemiła obsługa. Polecam!!!
Bardzo duży wybór wysokiej jakościowo biżuterii. Dużo niepowtarzalnych wzorów. Żona zadowolona.
Bardzo dobry i na wysokim poziomie jubiler . Świetne wyroby że złota, srebra, Dostępne kamienie to między innymi bursztyny, diamenty,rubiny oraz przepiękne szmaragdy. Można tutaj wykonać biżuterię wg własnego pomysłu. Projekty i wykonanie w tej pracowni jubilerskiej to jest mistrzostwo Kupuje tutaj wyroby od kilku lat i nigdy nie zawiodłem się na niczym. Polecam z czystym sumieniem. Jak odwiedźcie to będziecie tu wracać
Pani bardzo cierpliwie wysyłała mi mailowo propozycje pierścionka zaręczynowego, aż w końcu udało się znaleźć ten idealny. Teraz razem z narzeczoną możemy bardzo polecić to miejsce, obsługę i jakość produktów. Wracamy w przyszłym roku po zakup obrączek.

Jak dojechać?

Złoto-Orla Sobolewski Warszawa, Orla 13

Informacje o firmie:

Złoto Orla to renomowany salon jubilerski zlokalizowany przy ulicy Orla 13 w Warszawie. Firma oferuje bogaty wybór unikatowej biżuterii, w tym pierścieni zaręczynowych, obrączek, naszyjników, bransoletek oraz innych wyrobów ze złota, srebra oraz kamieni szlachetnych. Obsługa sklepu cechuje się profesjonalizmem i zaangażowaniem, służąc fachowym doradztwem oraz pomocą w doborze idealnego prezentu.

Podsumowanie opinii:

Klienci Złota Orla wyrażają zachwyt nad ogromnym wyborem unikatowej biżuterii, wysoką jakością produktów oraz profesjonalną obsługą. Sklep cieszy się pozytywnymi opiniami ze względu na różnorodność oferty, możliwość wykonania biżuterii wg własnego pomysłu oraz pełne zaangażowanie personelu w znalezienie idealnego prezentu lub wykonanie wyjątkowej biżuterii.

Lokalizacja:

Salon jubilerski Złoto Orla znajduje się w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy, dzięki czemu klientom oferuje łatwy dostęp oraz możliwość połączenia zakupów z atrakcjami turystycznymi lub obiektami kulturalnymi. Okolica w pobliżu sklepu zapewnia szeroką gamę restauracji, kawiarni oraz innych miejsc, które można odwiedzić po zrobieniu zakupów.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą Złoto Orla, można skorzystać z podanego numeru telefonu: 789 701 244 lub odwiedzić ich stronę internetową: www.zloto-orla.pl. Dodatkowo, zapraszają do osobistych odwiedzin pod adres: Orla 13, 00-144 Warszawa, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.