Salon Jubilerski - Tarnowskie

Złotnik & Zegarmistrz Tarnowskie, Jana III Sobieskiego

Informacje o firmie:

  • Strona internetowa: http://4c-project.pl/
  • Adres: Jana III Sobieskiego, 42-600 Tarnowskie Góry, Polska
  • Godziny otwarcia: Nie podano
  • Kategoria: Salon Jubilerski
  • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Opryskliwa, niemiła obsługa, pęknięty naszyjnik, który oddałam do naprawy został zlutowany w taki sposób, że inny złotnik będzie miał nie lada wyzwanie jak przywrócić go do oryginalnego stanu. Warto zaznaczyć, że nie został naprawiony, dalej był przerwany tylko oczka były stopione. Usłyszałam tylko, że „czegoś takiego to ja już nie naprawie”. Nie polecam oddawania wartościowych rzeczy, mogą zostać zniszczone.
Byłam już kilka razy w tym miejscu aby naprawić uszkodzone łańcuszki. Pani ekspresowo od ręki naprawia biżuterię Miła obsługa
Bardzo, dziękuję za naprawę kolczyków!!Polecam!
Nie polecam. Przyszłam z pierścionkiem do lekkiego poszerzenia i usłyszałam kilkukrotnie, że mam dobry rozmiar. Tłumaczyłam, że raczej nie, bo po kilku dniach noszenia mam zaczerwienienia i ranki. Pani z łaską zabrała pierścionek, przekazała go innej Pani i skomentowała, że przecież jest dobry rozmiar. Niestety wszystko z zaplecza słychać. Szkoda mi tylko Pana Zegarmistrza, bo jest bardzo miły, pomocny i potrafi dogadać się z Klientem.
Jestem bardzo zadowolona, profesjonalna i bardzo miła obsługa. Czas realizacji ekspresowy. Polecam

Jak dojechać?

Złotnik & Zegarmistrz Tarnowskie, Jana III Sobieskiego

Odpowiedź:

Informacje ogólne

Firma Złotnik & Zegarmistrz Tarnowskie oferuje szeroki asortyment biżuterii oraz usługi zegarmistrzowskie. Znajduje się pod adresem Jana III Sobieskiego, 42-600 Tarnowskie Góry, Polska. Klienci chwalą sobie ekspresową naprawę biżuterii oraz miłą obsługę.

Podsumowanie opinii

Opinie od klientów przekazują mieszane doświadczenia. Wskazują na ekspresową naprawę biżuterii oraz miłą obsługę. Jednak, pojawiają się również negatywne opinie dotyczące niezadowalającej naprawy oraz niewłaściwego podejścia personelu.

Lokalizacja

Firma znajduje się w centralnej części Tarnowskich Gór, w pobliżu licznych sklepów i restauracji. Okolica oferuje dogodne warunki do zaparkowania samochodu oraz spacerów po okolicy.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą Złotnik & Zegarmistrz Tarnowskie, można odwiedzić ich stronę internetową: http://4c-project.pl/. Można również skorzystać z numeru telefonu podanego na stronie lub udać się osobiście pod adres: Jana III Sobieskiego, 42-600 Tarnowskie Góry, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.