Olsztyn - Salon Jubilerski

Złotnik-Zegarmistrz, J.Dobkowski ,M. Marzoch Olsztyn, Dąbrowszczaków 7/10

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo miły Pan i szybka wymiana baterii i naprawa wskazówki w zegarku. Ekspresowo i bardzo przystępnie cenowo.
Polecam ❤️ bardzo miła obsługa i wysoki profesjonalizm moje pokrzywione kolczyki są jak nowe z pewnością jeszcze tam wrócę
Pan Marcin jest w pełni profesjonalistą, jego wiedza pozwala na szybkie i sprawne załatwianie sprawy. Jest przy tym osobą bardzo kulturalną i taktowną. Polecam go wszystkim, nie zawiedziecie się na nim. Nie ma problemu,którego by nie rozwiązał w swojej specjalności.POLECAM ZDECYDOWANIE!!!
Potrzebowałem skrócić bransoletkę jednak ze względu na problematyczne mocowania nie mogłem znaleźć fachowca, który by się tego podjął a próbowałem u rożnych złotników i zegarmistrzów niekiedy z tradycjami szlacheckimi i w firmach z biżuterią wielkich szanowanych wszyscy rozkładali ręce aż wpadłem na firmę p. Marzocha, który szybko i perfekcyjnie wykonał zadanie. Prawdziwy fachowiec godny polecenia! Zaglądać naprawiać i kupować tylko tam!
Super miły Pan, bardzo uczynny i sympatyczny. Naprawił mi łańcuszek za „dziękuję”. Serdecznie polecam i pozdawiam.

Jak dojechać?

Złotnik-Zegarmistrz, J.Dobkowski ,M. Marzoch Olsztyn, Dąbrowszczaków 7/10

Informacje ogólne

Złotnik-Zegarmistrz, J. Dobkowski i M. Marzoch to salon jubilerski z siedzibą przy ul. Dąbrowszczaków 7/10, 10-538 Olsztyn. Firma oferuje szybką wymianę baterii i naprawę zegarków oraz biżuterię jubilerską. Klienci doceniają miłą obsługę i wysoki profesjonalizm. Salon jest czynny od poniedziałku do soboty, a w niedzielę jest zamknięty.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają zadowolenie z usług salonu jubilerskiego, chwaląc miłą obsługę, profesjonalizm oraz szybką i sprawna realizację zleceń. Firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów, którzy polecają ją innym zainteresowanym.

Lokalizacja

Firma znajduje się w malowniczej okolicy Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Zlokalizowana niedaleko centrum miasta, salon jubilerski jest łatwo dostępny dla klientów z różnych części regionu.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą, można dzwonić pod numer telefonu 607 986 175 lub odwiedzić ich stronę internetową: https://local.tourmake.pl/z%C5%82otnik-zegarmistrz-j-dobkowski-m-marzoch-d%C4%85browszczak%C3%B3w-warmi%C5%84sko-mazurskie-olsztyn. Zachęcamy również do osobistych odwiedzin pod podany adres: Dąbrowszczaków 7/10, 10-538 Olsztyn, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.