Salon Jubilerski - Szczecin

Złotnik Szczecin, Księdza Hugona Kołłątaja 25

Informacje o firmie:

 • Telefon: 91 423 12 99
 • Strona internetowa: https://jubiler-matysiak-w-szczecinie.business.site/
 • Adres: Księdza Hugona Kołłątaja 25, 71-525 Szczecin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–16:30
  • wtorek: 10:00–16:30
  • środa: 10:00–16:30
  • czwartek: 10:00–16:30
  • piątek: 10:00–16:30
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Złotnik to fachowiec pierwszej kategorii, konkretny , rzetelne podejście do tematu, bez ściemniania, którego pełno u pseudofachowców, naprawiał mi oprawki, które według innych były nie do naprawienia oraz przy okazji drobną biżuterię, polecam, będę korzystać zapewne jeszcze nie raz , pozdrawiam Pana Złotnika
Ten pan jest godny zaufania i jest ekspertem w swojej dziedzinie. Nasze stare złoto zostało doskonale przetworzone w ciągu kilku dni. dziękujemy i do zobaczenia.
Oprawki okularów zostały naprawione estetycznie i trzymają się bardzo solidnie. Cena za usługę była rozsądna. U innego złotnika, za taką samą cenę, okulary po naprawie wytrzymały dwa tygodnie.
Świetne miejsce pierścionek dla narzeczonej pomniejszony. Trochę długo trzeba było czekać (2 tygodnie) ale robota dobrze wykonana i dostałem rabat więc jestem zadowolony 🙂
Bardzo dobry fachowiec, zna się na rzeczy. Duży plus również za możliwość naprawy zegarków, nawet tych starych oraz oprawek do okularów. Polecam tego Pana tym bardziej, że niestety w Szczecinie brakuje prawdziwych rzemieślników.

Jak dojechać?

Złotnik Szczecin, Księdza Hugona Kołłątaja 25

Na stronie internetowej poświęconej firmie można znaleźć wiele przydatnych informacji na temat salonu jubilerskiego. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, w tym biżuterię oraz usługi naprawcze zegarków i oprawek do okularów. Jest pozytywnie oceniana przez klientów ze względu na fachowość i rzetelne podejście do wykonywanej pracy. Salon znajduje się przy ulicy Księdza Hugona Kołłątaja 25 w Szczecinie. Klienci mogą skorzystać z usług firmy osobiście, dzwoniąc pod numer telefonu 91 423 12 99 lub odwiedzając stronę internetową: https://jubiler-matysiak-w-szczecinie.business.site/.

Opinie klientów są bardzo pozytywne, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie napraw biżuterii i innych wyrobów jubilerskich. Klienci chwalą się, że znaleźli w salonie jubilerskim rzetelnego fachowca i eksperta w dziedzinie, który potrafi sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom. Dodatkowo, zalecili salon swoim znajomym, co świadczy o pozytywnym wizerunku firmy w społeczności lokalnej.

Salon jubilerski znajduje się w spokojnej okolicy w Szczecinie, a jego lokalizacja umożliwia łatwy dostęp zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. W pobliżu znajdują się różnorodne sklepy, restauracje oraz inne punkty usługowe, co stanowi dodatkową zaletę dla klientów odwiedzających salon jubilerski.

Klienci zainteresowani skorzystaniem z usług salonu jubilerskiego mogą skontaktować się telefonicznie pod numerem 91 423 12 99, odwiedzić stronę internetową firmy: https://jubiler-matysiak-w-szczecinie.business.site/ lub udać się osobiście pod podany adres: Księdza Hugona Kołłątaja 25, 71-525 Szczecin, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.