Jastrzębie-Zdrój - Salon Jubilerski

Złotnik Pasaż 24H Grzegorz Nartowicz Jastrzębie-Zdrój, Harcerska 2A

Informacje o firmie:

 • Telefon: 694 794 734
 • Strona internetowa: https://zegarmistrz-jastrzebie.business.site/
 • Adres: Harcerska 2A, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:30
  • wtorek: 10:00–17:30
  • środa: 10:00–17:30
  • czwartek: 10:00–17:30
  • piątek: 10:00–17:30
  • sobota: 10:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Najlepszy złotnik w Jastrzębiu. Temat trudny: obrączka ślubna do skorygowania o 6-7 rozmiarów w dół z ozdobami dookoła i to właśnie ze względu na nie nikt nie chciał się podjąć zadnia, każdy się bał każdy odradzał, proponował rozwiązania, które w ogólnym rozrachunku wyszły by mnie +-2 tyś, a wszystko spowodowane było tym, iż nie robią tego owi złotnicy tylko wysyłają dalej i na wypadek wpadki umywają ręce, więc pozostaje przetop i ewentualna dopłata w zależności od wagi nowo wybranego pierścionka. W tym przypadku sytuacja wygląda odwrotnie a Pan złotnik udowodnił, że jednak można, tylko trzeba chcieć i posiadać odpowiednie umiejętności. Reszta złotników do zamknięcia. Dziękuję, pozdrawiam, polecam
Pan Grzegorz Nartowicz to bardzo sympatyczny i pomocny złotnik..Pomniejszenie obrączek i powiększenie pierścionka ,wszystko pięknie wypolerowane i w ekspresowym tempie przy okazji skusiłam się na śliczne wiszące kolczyki ze złota. Na pewno będę tam częściej kupować. Polecam bardzo serdecznie pana Grzegorza
Usługa na najwyższym poziomie, w dodatku w ekspresowym tempie! Naszyjnik na zamówienie wykonany w ten sam dzień, POLECAM!
Bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam złotnika pana Nartowicza.
Bardzo miła i profesjonalna obsluga. Doradztwo i wykonanie od ręki. Polecam.

Jak dojechać?

Złotnik Pasaż 24H Grzegorz Nartowicz Jastrzębie-Zdrój, Harcerska 2A

Informacje ogólne:

Złotnik Pasaż 24H Grzegorz Nartowicz to renomowany salon jubilerski, zlokalizowany przy ul. Harcerskiej 2A w Jastrzębiu-Zdroju. Firma specjalizuje się w szerokim asortymencie biżuterii ze złota oraz srebra, oferując najwyższą jakość i profesjonalną obsługę. Klienci doceniają indywidualne podejście oraz szybki i fachowy serwis. Salon jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–17:30 oraz w soboty do 13:00. Zespół Złotnika Pasaż 24H serdecznie zaprasza wszystkich miłośników pięknej biżuterii.

Podsumowanie opinii:

Złotnik Pasaż 24H Grzegorz Nartowicz cieszy się doskonałym uznaniem wśród klientów, którzy chwalą wysoką jakość usług oraz fachowe podejście personelu. Opinie kładą nacisk na profesjonalizm, szybkość wykonania zamówienia oraz miłą i pomocną obsługę. Klienci polecają salon jubilerski z uwagi na wysoką jakość biżuterii oraz możliwość realizacji indywidualnych zamówień.

Lokalizacja:

Złotnik Pasaż 24H Grzegorz Nartowicz mieści się w prestiżowej lokalizacji w centrum Jastrzębia-Zdroju, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla klientów. Okolica oferuje dogodne warunki komunikacyjne oraz możliwość korzystania z usług innych punktów handlowo-usługowych w pobliżu. Salon jubilerski znajduje się w praktycznym punkcie miasta, co ułatwia klientom dotarcie do niego.

Kontakt:

Jeśli chcesz skontaktować się z Złotnikiem Pasaż 24H Grzegorz Nartowicz, zadzwoń pod numer 694 794 734 lub odwiedź ich stronę internetową. Możesz także osobiście odwiedzić salon jubilerski przy adresie: Harcerska 2A, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.