Jak wyczyścić srebrny łańcuszek
Chorzów - Salon Jubilerski

Złotnik Jubiler Adam Matyjaszczyk Chorzów, Wolności 47

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Jubiler godny polecenia. Razem z żoną przyszliśmy z wzorem obrączek. Pan Adam idealnie wykonał swoją pracę, co ważniejsze przed czasem by ewentualnie dokonać poprawek. Cena o wiele niższa niż w Aparacie czy innych sieciówkach, a jakość milion razy lepsza. Jeżeli mamy taką możliwość wspierajmy lokalnych jubilerów i dajmy im się wykazać. Gorąco polecam !
Pierścionki pięknie naprostowane i wyczyszczone. Dodatkowo wprawione oczko, które gdzieś się zapodziało. Miła obsługa. Polecam
Super obsługa profesjonalizm przystępne ceny… Polecam sklep jubilerski Pana Adama Matyjaszczyka na ulicy Wolności w Chorzowie.
Polecam! Jedyny taki którego można szczerze polecic! ❤
Jeden z ostatnich złotników przez DUŻE Z

Jak dojechać?

Złotnik Jubiler Adam Matyjaszczyk Chorzów, Wolności 47

Zacznijmy od opisu w HTML dla każdego z tych punktów:

Informacje ogólne

Firma Złotnik Jubiler Adam Matyjaszczyk to miejsce, gdzie klient jest traktowany z najwyższą uwagą. Zajmuje się wytwarzaniem biżuterii jubilerskiej o niezwykłej precyzji i staranności. Zlokalizowana przy ulicy Wolności 47 w Chorzowie, oferuje klientom dogodne godziny otwarcia w tygodniu. Wyróżnia ją przystępne podejście do klienta oraz dbałość o detale. Klienci doceniają wysoką jakość produktów oraz profesjonalną obsługę. Firmę wyróżnia także indywidualne podejście do zamówień, co sprawia, że każdy klient czuje się wyjątkowo.

Podsumowanie opinii

Klienci opisują firmę Złotnik Jubiler Adam Matyjaszczyk jako miejsce oferujące jubilerskie rzemiosło na najwyższym poziomie. Pozytywne opinie podkreślają perfekcyjne wykonanie biżuterii, indywidualne podejście do klienta oraz przystępne ceny. Klienci polecają to miejsce zarówno ze względu na wysoką jakość usług, jak i profesjonalną i miłą obsługę. Firma zyskała reputację godną polecenia, co przekłada się na zadowolenie klientów i pozytywne doświadczenia.

Lokalizacja

Okolica w pobliżu firmy Złotnik Jubiler Adam Matyjaszczyk jest dogodna dla klientów, którzy cenią wygodę i bliskość centrum Chorzowa. Położenie firmy zapewnia dostęp do różnego rodzaju usług, sklepów oraz restauracji. Dodatkowo, ulica Wolności cieszy się dobrą komunikacją miejską, co ułatwia dojazd do firmy dla klientów z innych części miasta. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych jubilerskich wyrobów.

Kontakt

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez telefon: 603 896 075. Więcej informacji na stronie internetowej: http://wspanialewesele.com.pl/oferta/7582.pracownia-zlotnicza-martin-resner. Zachęcamy również do odwiedzenia firmy osobiście pod adresem: Wolności 47, 41-500 Chorzów, Polska.

Powyższy kod HTML zawiera opis dla każdego punktu w formie strukturyzowanego tekstu, co ułatwiłoby rozmieszczenie informacji na stronie internetowej.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.