Chrzanów - Salon Jubilerski

Zirkon Jubiler Chrzanów, Zielona 13

Informacje o firmie:

 • Telefon: 32 623 87 43
 • Strona internetowa: http://www.zirkonobraczki.pl/
 • Adres: Zielona 13, 32-500 Chrzanów, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:30–18:00
  • wtorek: 09:30–18:00
  • środa: 09:30–18:00
  • czwartek: 09:30–18:00
  • piątek: 09:30–18:00
  • sobota: 09:00–16:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jedyny i niepowtarzalny salon jubilerski. Przepiękne wyroby i unikatowe wzory! Obsługa i doradztwo w Jaworznie oraz w Chrzanowie na najwyższym poziomie! Przemiłe Panie, które trafiają propozycjami w gusta klienta bezbłędnie. ❤️ Polecam z całego serca! Jestem bardzo zadowolona z zakupów i z pewnością będę stałą klientką!
Bardzo nie miła obsługa. Przyszłam z zapytaniem czy mogę skrócić bransoletkę to Pan powiedzial mi że jest mnie dosyć trochę, więc bransoletka powinna pasowac. Nie polecam, nigdy juz tam nie przyjdę.
Obsługa która robi tam za karę, bardzo nie miła, nie znająca się na fachu. Nigdy więcej moja noga tam nie postanie. Mam nadzieję że szybko to padnie i nie będziecie dalej oszukiwać klientów którzy chcą kupić porządna biżuterię. Nie polecam !
Do salonu w Chrzanowie została oddana bransoletka do naprawy. Należało jedynie nałożyć oczko i zacisnąć. Naprawa trwała ok. pół godziny! Niestety po powrocie do domu okazało się, ze bransoletka nie wejdzie na rękę. Właściciel umywa ręce, pracownik tez nie wie jak do tego doszło. Stwierdzono, że to nasza wina bo brakującą część została przez mnie zgubiona!!! Absolutnie odradzam. W rejonie są inne pracownie jubilerskie, z których już kiedyś korzystałam i wszystko było ok. Tutaj trafiłam przypadkiem, miałam po drodze i na pewno już nie zajrzę.
Obrączki idealne Fachowe doradztwo przemiła obsługa. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ❤️ Dziękujemy

Jak dojechać?

Zirkon Jubiler Chrzanów, Zielona 13

Oto przykładowy opis firmy w języku HTML:

Informacje ogólne

Zirkon Jubiler to salon jubilerski oferujący przepiękne i unikatowe wyroby. Firma znajduje się przy ulicy Zielona 13 w Chrzanowie. Oferuje szeroki wybór biżuterii oraz profesjonalne doradztwo. Salon zapewnia obsługę na najwyższym poziomie oraz przyjazną atmosferę podczas zakupów. Godziny otwarcia są dostosowane do różnych potrzeb klientów, co pozwala na łatwe dostosowanie się do harmonogramu.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów o Zirkon Jubiler są zróżnicowane. Jedni z nich chwalą wyjątkową biżuterię i profesjonalną obsługę, podczas gdy inni wyrażają niezadowolenie z doświadczeń zakupowych i usług świadczonych przez salon jubilerski. Można zauważyć, że opinie klientów są skrajne, co może wynikać z indywidualnych doświadczeń kupujących.

Lokalizacja

Salon jubilerski Zirkon Jubiler znajduje się w Chrzanowie, gdzie można znaleźć liczne atrakcje, sklepy i restauracje. Okolica oferuje też powiew natury i spokojne miejsca na spacery.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z Zirkon Jubiler poprzez telefon: 32 623 87 43, odwiedzenie strony internetowej: www.zirkonobraczki.pl, lub osobiste odwiedziny w salonie jubilerskim przy ulicy Zielona 13 w Chrzanowie.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.