biżuteria z diamentami
Kłos - Salon Jubilerski

Zegarmistrzostwo Włodzimierz Wintoniak Kłos, Tadeusza Kościuszki 21 D.H

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Polecam bardzo
Ok

Jak dojechać?

Zegarmistrzostwo Włodzimierz Wintoniak Kłos, Tadeusza Kościuszki 21 D.H

Informacje ogólne:

Zegarmistrzostwo Włodzimierz Wintoniak to salon jubilerski zlokalizowany w Kłos, Polska. Firma oferuje szeroki asortyment usług z zakresu naprawy zegarów i biżuterii. Obsługa sklepu jest profesjonalna i przyjazna, a godziny otwarcia są elastyczne, umożliwiając klientom dostęp w dogodnych dla nich godzinach. Lokalizacja w centrum miasta zapewnia łatwy dostęp i wygodne zakupy.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają pozytywne opinie na temat Zegarmistrzostwa Włodzimierza Wintoniaka. Opinie dotyczą zarówno jakości usług, jak i profesjonalizmu obsługi. Klienci polecają tę firmę, co świadczy o jej renomie i zaufaniu klientów.

Lokalizacja:

Firma znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 21 D.H w centrum Kłos, niedaleko głównych atrakcji miasta. Okolica jest dobrze skomunikowana i udogodniona dla klientów, oferując różnorodne możliwości spędzania czasu.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą, można dzwonić pod numer 506 022 366 lub odwiedzić stronę internetową Facebook. Serdecznie zapraszamy również do osobistych odwiedzin przy adresie: Tadeusza Kościuszki 21 D.H, 44-330 Kłos, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.