Koszalin - Salon Jubilerski

Zegarmistrz Z. Kalota Koszalin, Zwycięstwa 51/lok.4

Informacje o firmie:

 • Telefon: 697 512 611
 • Strona internetowa: https://zegarmistrz-z-kalota.business.site/
 • Adres: Zwycięstwa 51/lok.4, 75-020 Koszalin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Szczerze to nie wiem skąd tak wysokie oceny, może ja miałem pecha. Oddany zegarek do naprawy – wymiana baterii, szkełka i problem z mechanizmem – nie dało się ustawić godziny. Pan stwierdził szkła nie wymieni bo fachowiec który próbował to zrobić wcześniej uszkodził uszczelkę i nie da się jej dokupić- ok, mechanizm uszkodzony do wymiany – cena 350 zł – zrezygnowałem, wymienina tylko bateria, i tu byłoby wszystko niby ok gdyby nie to że przy odbiorze zapomniałem karteczki od Pana. Na nic się zdały tłumaczenia że mogę pokazać zdjęcie bo karteczka w domu została i żona podeśle albo Pan może zadzwonić na tel na który dzwonił żeby poinformować, że zegarek jest do odbioru i mam ten tel przy sobie a żeby wrócić po karteczkę muszę zrobić 80 km. Nie wyda i już. No trudno. Ale jakie było moje zdziwienie gdy oddałem zegarek do innego zegarmistrza w Koszalinie a ten zamiast uszczelki zrobił elegancko szybkę na silikonie a mechanizm zegarka przdmuchał za darmo (nie wymiana za 350 zł) i o dziwo zegarek działa!!! I teraz pytanie czy to brak umiejętności Pana Kaloty czy zwykła próba wyciągnięcia niemałej kasy od klienta. Nie polecam!!!!
Super obsługa. Robota wykonana od ręki,ceny przystępne. Pan zegarmistrz bardzo uprzejmy,sklep bardzo dobrze zaopatrzony
Pełen profesjonalizm. Super fachowiec. Tylko w tym miejscu naprawiam zagadki, wymieniam baterie. Polecam
Nawet jednej gwiazdki!! (choć ta jedna to minimum, żeby opublikować opinię). Na prośbę pana Kaloty dałam pięć, ale to był błąd. Nikomu nie polecam zakupów u tego Pana.
Mój ulubiony zegarmistrz. Zawsze szybko, miło, uczciwie i profesjonalnie. Polecam serdecznie!

Jak dojechać?

Zegarmistrz Z. Kalota Koszalin, Zwycięstwa 51/lok.4

Informacje o firmie:

Zegarmistrz Z. Kalota to renomowany salon jubilerski zlokalizowany przy ul. Zwycięstwa 51/lok.4 w Koszalinie. Firma oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości zegarków oraz usługi naprawcze prowadzone przez doświadczonego zegarmistrza. Zegarmistrz Z. Kalota zapewnia profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów wyrażają różnorodne doświadczenia. Pomimo pozytywnych ocen co do fachowości i profesjonalizmu, występują również negatywne opinie dotyczące obsługi i ceny. Zalecamy osobistą wizytę, by samodzielnie ocenić usługi firmy.

Lokalizacja:

Salon jubilerski Zegarmistrz Z. Kalota mieści się w pobliżu centrum Koszalina, w okolicy znajdują się sklepy, restauracje oraz miejsca rekreacyjne, co sprawia, że jest to dogodna lokalizacja dla klientów szukających zegarków i usług zegarmistrzowskich.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą Zegarmistrz Z. Kalota, można skorzystać z numeru telefonu 697 512 611 lub odwiedzić ich stronę internetową: https://zegarmistrz-z-kalota.business.site/. Zachęcamy również do osobistych odwiedzin pod podany adres: Zwycięstwa 51/lok.4, 75-020 Koszalin, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.