Salon Jubilerski - Szczecin

Zegarmistrz Szczecin – Kamela Zenon Szczecin, al. Wojska Polskiego 14

Informacje o firmie:

 • Telefon: 661 328 022
 • Strona internetowa: http://fb.com/zegarmistrz.szczecin
 • Adres: al. Wojska Polskiego 14, 70-471 Szczecin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:30–18:00
  • wtorek: 10:30–18:00
  • środa: 10:30–18:00
  • czwartek: 10:30–18:00
  • piątek: 10:30–18:00
  • sobota: 10:30–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo dobrze wykonana naprawa wygiętej wskazówki w zegarku oraz oderwanego indeksu, wygląda jakby nigdy się nic mu nie stało. Cena uczciwa, a pan który obsługiwał obsługiwał zagwarantował ze da się to naprawić, nie to co „zegarmistrz” na parkowej który stwierdził ze nie da się tego uratować. Polecam każdemu kto ma jakiś problem z zegarkiem
Inne zakłady czy profesjonalne salony serwisowe stwierdziły, że nie opłaca się naprawiać zegarka, że nie da się itd. Poszłam do tych miłych Panów, którzy w 15 min naprawili mi zegarek za niewielkie pieniądze. Czy zegarek działa? Działa bez zarzutów ☺️
Człowiek z pasją i powołaniem w tym ginącym zawodzie. Pełen profesjonalizm w tym co Pan Zenon robi. Cena bardzo przystępna oraz naprawa wykonana od ręki, miała trwać 15 minut, a trwała 5. Gorąco polecam i również skorzystam z usług tego Pana w razie potrzeby.
Polecam super zakład szybko i bardzo dobre ceny
Dziwna sytuacja, mając na uwadze dobre opinie i powiedzmy renomę pośród usług tego typu. Dzisiaj odebrałem zegarek, gdzie wykonano banalne sprawy, w tym wymianę szkiełka. Po powrocie do domu i dokładniejszych oględzinach, stwierdziłem skazę/zadrę na nowym szkiełku, mniej więcej pośrodku tarczy. No i co może pomyśleć klient w takiej sytuacji ? Co do zasady, kiedy klient zamawia wymianę szkiełka, wstawia się nowe, a nie na przykład jakieś z odzysku, akurat zalegające w szufladzie, które można wykorzystać przy tym konkretnym zleceniu. Nie uznaję, iż osoba dokonująca wymiany nie widziała i nie wiedziała co montuje. Na miejscu nie czułem się zobligowany do weryfikacji wykonania, gdyż dlaczego miałem już na wstępie podważać czyjąś rzemieślniczą solidność. Nie wiem dlaczego tak się stało, ostatecznie bardzo porysowane szkiełko, zamieniłem na mniej porysowane ( bo tylko z jedną skazą, ale całkiem dobrze widoczną ).Tylko dlaczego wybrano taki styl wykonania zlecenia to nie pojmuję ( jeśli był jakiś problem po prostu wystarczyło poinformować i zrezygnować z wykonania pracy ). Wiem, że mój tani zegarek to nie była Omega, ani Rolex, ani Patek, ale ta jedna skaza na szkiełku i we mnie zrodziła małą skazę :-).

Jak dojechać?

Zegarmistrz Szczecin - Kamela Zenon Szczecin, al. Wojska Polskiego 14

Informacje o firmie:

Zegarmistrz Szczecin to profesjonalny salon jubilerski specjalizujący się w naprawie i konserwacji zegarków. Znajduje się na al. Wojska Polskiego 14, 70-471 Szczecin, Polska. W ofercie znajduje się szeroki wybór usług związanych z zegarmistrzostwem, zapewniając kompleksową obsługę klienta. Salon jest czynny od poniedziałku do soboty, zapraszając klientów do odwiedzin w wygodnych godzinach.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają pozytywne opinie na temat Zegarmistrza Szczecin, podkreślając profesjonalizm, uczciwe ceny oraz szybkość i jakość wykonywanych usług. Firma zyskała zaufanie klientów dzięki skutecznym naprawom oraz indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia.

Lokalizacja:

Firma Zegarmistrz Szczecin znajduje się przy al. Wojska Polskiego 14, w centralnej części Szczecina. W pobliżu salonu jubilerskiego można znaleźć różnorodne sklepy i restauracje, co sprawia, że miejsce to jest łatwo dostępne oraz stanowi dogodny punkt orientacyjny dla klientów.

Kontakt:

Zapraszamy do kontaktu z firmą Zegarmistrz Szczecin pod numerem telefonu 661 328 022 lub poprzez odwiedzenie ich strony internetowej: http://fb.com/zegarmistrz.szczecin. Adres salonu to al. Wojska Polskiego 14, 70-471 Szczecin, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.