Gdańsk - Salon Jubilerski

ZegarkiCentrum.pl Gdańsk, CH Alfa

Informacje o firmie:

 • Telefon: 608 232 923
 • Strona internetowa: https://zegarkicentrum.pl/
 • Adres: CH Alfa, Kołobrzeska 41b, 80-391 Gdańsk, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 08:00–15:00
  • wtorek: 08:00–15:00
  • środa: 08:00–15:00
  • czwartek: 08:00–15:00
  • piątek: 08:00–15:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Nie polecam. Zakupu dokonałem pochopnie nie czytając wcześniejszych opinii i pretensję mogę mieć tylko do siebie, ponieważ poprzednicy i poprzedniczki ostrzegali. Deklarowany czas do wysłania zamówienia 7 dni roboczych, a w rzeczywistości czas realizacji całego zamówienia 22 dni robocze. Kontakt przez telefon niemożliwy – wielokrotnie próbowałem się połączyć bez rezultatu. Poprosiłem mailowo o kontakt telefoniczny – brak odzewu na tę prośbę. Generalnie sprawnie i bez zwłoki Państwo odpowiadali na maile ale nie potrafili wytłumaczyć tak dużej zwłoki. Zegarek był przeznaczony na prezent i z takim terminem dostawy… zostanie wręczony z opóźnieniem. Za takie pieniądze oczekuje się, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Zamówienie zostało dostarczone bez karty gwarancyjnej z porysowanym oryginalnym opakowaniem i bez dodatkowego opakowania na prezent. Mimo tak wielu niepowodzeń Państwo z ZegarkiCentrum cały czas współpracują i deklarują, że uzupełnią braki (cały czas kontakt tylko mailowy). Przed podjęciem decyzji o zakupie w tym sklepie proszę się dobrze zastanowić. A Państwa z ZegariCenrum proszę o autorefleksję, czy chcielibyście aby Was ktoś tak obsłużył. Z poważaniem ,,Niespotykanie spokojny człowiek
Niestety nie polecam, na stronie dostępność zegarka 72 h , dzień po zakupie dostałem info, że termin może się wydłużyć max. do miesiąca, po miesiącu brak zegarka i brak info ze sklepu. Dopiero po moim mailu, bez jakichkolwiek tłumaczeń wysłano 1 zdanie, że zegarek będzie za kolejne 8-10 dni. Ten termin też nie został dotrzymany. Finalnie zegarek odebrałem po prawie 2 miesiącach. A na stronie sklepu nadal dostępność 72h na co zwracałem im kilkukrotnie uwagę. Za każdym mailem musiałem się prosić o wyjaśnienia dlaczego tyle to trwa.
Zakup Tissota LeLocle w Państwa sklepie to czysta przyjemność. Cena bardzo atrakcyjna, obsługa klienta bez zastrzeżeń. Polecam
Polecam, bardzo dobre ceny, Rangemana kupiłem w najniższej cenie właśnie w zegarkicemtrum. Przesyłka odebrana następnego dnia. Pozdrawiam.
Nie odczytują maili, kontakt tragiczny. Wysyłka opóźniona. Lepiej dorzucić kilka złotych i kupić w lepszym sklepie, gdzie nie będzie takiego problemu. Na opinie na google potraficie odpowiedzieć w ciągu kilku godzin, a żeby tak maila odczytać, na którego odpowiadałem dwukrotnie to już ciężko. Nie bedziemy tu rozwiązać tego problemu, ale polecam reszcie się zastanowić nad zakupem, a firmie przyjrzeć pracownikom, za dwa dni opóźnienia z powodu nie odczytania maila ja bym stracił pracę 🙂

Jak dojechać?

ZegarkiCentrum.pl Gdańsk, CH Alfa

„`html

Informacje ogólne

ZegarkiCentrum.pl to salon jubilerski zlokalizowany w CH Alfa przy ul. Kołobrzeskiej 41b w Gdańsku. Firma oferuje bogaty asortyment zegarków oraz biżuterii. Jest również znana z profesjonalnej obsługi klienta oraz atrakcyjnych cen. Godziny otwarcia to poniedziałek do piątek od 8:00 do 15:00. Klienci mogą skorzystać z usług sklepu stacjonarnego, a także dokonać zakupów online poprzez stronę internetową.

Podsumowanie opinii

Zgromadzone opinie od klientów wskazują na pewne problemy z realizacją zamówień i komunikacją, jednak niektórzy klienci wyrażają zadowolenie z oferowanego asortymentu oraz atrakcyjnych cen.

Lokalizacja

Sklep ZegarkiCentrum.pl znajduje się w okolicy CH Alfa w Gdańsku, co zapewnia łatwy dostęp do różnorodnych sklepów, restauracji i punktów usługowych dla klientów odwiedzających.

Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu z firmą ZegarkiCentrum.pl pod numerem telefonu 608 232 923 lub poprzez odwiedzenie strony internetowej https://zegarkicentrum.pl/. Można również odwiedzić sklep osobiście: CH Alfa, Kołobrzeska 41b, 80-391 Gdańsk, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.