Gdańsk - Salon Jubilerski

Zakład Zegarmistrzowski Żukowscy Gdańsk, Leona Droszyńskiego 1

Informacje o firmie:

 • Telefon: 665 230 963
 • Strona internetowa: https://zaklad-zegarmistrzowski-zukowscy.business.site/
 • Adres: Leona Droszyńskiego 1, 80-381 Gdańsk, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 08:00–20:00
  • wtorek: 08:00–20:00
  • środa: 08:00–20:00
  • czwartek: 08:00–19:00
  • piątek: 08:00–20:00
  • sobota: 08:00–20:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Byłem dziś , wymiana baterii i ogólne czyszczenie. Robota wykonana ZACNIE 🙂 Wyjątkowo miły kontakt i obsługa. Co prawda nie mam blisko do akurat tego Zegarmistrza, ale Pan po prostu mnie kupił profesjonalizmem.
Fenomenalne podejście do pracy i klienta! Przemili ludzie, a jednocześnie bardzo konkretni fachowcy 🙂 Czegokolwiek się podejmują, wykonują to w ekspresowym tempie. Skrócenie bransolety w phoibosie, czas można liczyć w sekundach. Wymiana szkła w korsie, znów cieszy oko. Świetne miejsce, gwarancja doskonałej opieki nad zegarkiem 🙂
Szybka i miła obsługa. Kontakt z firmą bardzo dobry.o każdej porze dniaZegarek był w kiepskim stanie.a teraz jest piękny i ożywiony.Z całego serca polecam i jeszcze nie jeden zegarek będzie gościł w naprawie u Państwa Żukowskich
Usługa: Dostosowanie rozmiaru bransolety. Wyjątkowo pogodna, miła, cierpliwa i profesjonalna obsługa. Gorąco polecam.
Pełen profesjonalizm. Serwis Breitlinga w Warszawie może pozazdrościć. Mam porównanie z obu miejsc i wypada ono zdecydowanie na korzyść Pana Norberta Żukowskiego. Gorąco polecam, szczególnie tym osobom, dla których zegarek to coś więcej niż przyrząd do pomiaru czasu. Dziękuję Panie Norbercie!

Jak dojechać?

Zakład Zegarmistrzowski Żukowscy Gdańsk, Leona Droszyńskiego 1

Oto przykładowy opis dla strony internetowej w języku polskim:

Informacje ogólne

Firma „Zakład Zegarmistrzowski Żukowscy” oferuje szeroki zakres usług związanych z naprawą, konserwacją oraz pielęgnacją zegarków. Znajdziesz tutaj profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość świadczonych usług. Miejsce to cechuje się także miłym i przyjaznym podejściem do klienta. Znajduje się w centrum Gdańska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców oraz turystów. Firma specjalizuje się w serwisowaniu zegarków różnych marek oraz świadczy usługi dostosowania rozmiaru bransolety.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów są niezwykle pozytywne, podkreślają profesjonalizm, szybkość oraz miłą obsługę. Klienci doceniają również fenomenalne podejście do pracy oraz wysoką jakość wykonywanych usług. „Zakład Zegarmistrzowski Żukowscy” cieszy się doskonałymi opiniami ze względu na perfekcyjne wykonywanie powierzonych zadań oraz indywidualne podejście do klienta.

Lokalizacja

Zakład Zegarmistrzowski Żukowscy znajduje się przy ulicy Leona Droszyńskiego 1, w samym sercu Gdańska. Okolica oferuje dogodne połączenia komunikacyjne oraz liczne atrakcje turystyczne, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla napraw zegarków.

Kontakt

Jeśli potrzebujesz usług związanych z naprawą lub konserwacją zegarka, skontaktuj się telefonicznie pod numerem 665 230 963 lub odwiedź stronę internetową zaklad-zegarmistrzowski-zukowscy.business.site. Zapraszamy również do bezpośredniej wizyty pod adresem Leona Droszyńskiego 1, 80-381 Gdańsk.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.