Salon Jubilerski - Tarnów

YES Tarnów, Nowodąbrowska 127

Informacje o firmie:

 • Telefon: 513 142 888
 • Strona internetowa: https://yes.pl/
 • Adres: Nowodąbrowska 127, 33-100 Tarnów, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 09:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Pracują tu dwie panie, które obsługują jedną klientkę a ta tylko ogląda. Chcieliśmy zamówić obrączki znalezione na siebie w stacjonarnym punkcie. Ale po tym jak zostaliśmy olani (nawet na dzień dobry nie miały panie czasu odpowiedzieć). Idziemy do wkruka. A obok jest jeszcze Apart. Więc głównie ze względu na obsługę odradzam. Chyba, że nie przeszkadza wam być traktowanym jak intruz i macie dużo cierpliwości – wówczas można próbować w tym miejscu.
Bardzo polecam salon Yes w Gemini Park Tarnów. Panie są mile, kompetentne, potrafią sprostać oczekiwaniom klienta. Zawsze informują jak dbać o zakupione produkty, o ryzyku w wyborze tych tańszych rzeczy, o gwarancji. Są na czasie z aktualną wiedzą i znają się na aktualnych trendach co sprawia, że zawsze z chęcią wracam do tego salonu. Szczególnie polecam Panią Izabelle, która zawsze świetnie doradza mojemu mężowi w prezentach dla mnie 😉 halo, góra! Wiecie do robić
Bardzo profesjonalne podejście do klienta ,fachowa porada miłe uśmiechnięte Panie ,w przeciwieństwie do konkurencji. Serdecznie polecam
Znajoma poleciła mi ten salon jubilerski i miała racje. Zakupy w tym miejscu to czysta przyjemność. Po krótkiej rozmowie, Pani Iza pomogła mi dobrać idealną biżuterie na prezent. Przyjaciółka była zachwycona. Polecam serdecznie.
Bardzo polecam wam wszystkim Panią Ize to przemiła profesjonalna fachowa rzeczowa i konkretna osoba Panią Izę polecili mi znajomi i ja również wszystkim będę ją polecać! 🙂

Jak dojechać?

YES Tarnów, Nowodąbrowska 127

Informacje ogólne:

Firma Yes to salon jubilerski zlokalizowany w Tarnowie, przy ulicy Nowodąbrowskiej 127. Oferuje bogaty asortyment biżuterii oraz profesjonalną obsługę. Znajdziesz tutaj produkty najwyższej jakości, a kompetentni pracownicy służą fachową pomocą i doradztwem. Salon jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00–21:00 oraz w niedzielę od 09:00 do 20:00. Możesz również skorzystać z usług telefonicznych pod numerem 513 142 888, odwiedzić stronę internetową yes.pl lub osobiście odwiedzić salon.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają entuzjazm w swoich opiniiach na temat salonu Yes. Dodają oni, że panie obsługujące są miłe, profesjonalne i potrafią sprostać oczekiwaniom klienta. Opinie zaznaczają, że salon oferuje profesjonalne podejście do klienta oraz wysoką jakość usług. Rekomendacje dotyczące konkretnych pracownic potwierdzają, że salon cieszy się uznaniem wśród klientów.

Lokalizacja:

Salon Yes znajduje się w Tarnowie, niedaleko centrum handlowego Gemini Park. Okolica oferuje szeroki wybór sklepów, restauracji i innych punktów usługowo-handlowych. Jest to dogodna lokalizacja dla klientów poszukujących dodatkowych atrakcji w najbliższej okolicy.

Kontakt:

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą Yes, możesz to zrobić poprzez telefon pod numerem 513 142 888. Dodatkowo, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej yes.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat oferty salonu. Salon jest zlokalizowany przy ulicy Nowodąbrowskiej 127 w Tarnowie i czynny jest w godzinach 09:00–21:00 od poniedziałku do soboty oraz w niedzielę od 09:00 do 20:00.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.