Częstochowa - Salon Jubilerski

WŁADCY PIERŚCIENI – Producent biżuterii i obrączek ślubnych Częstochowa, Mikołaja Kopernika 59

Informacje o firmie:

 • Telefon: 605 653 008
 • Strona internetowa: https://srebrne-inspiracje.business.site/
 • Adres: Mikołaja Kopernika 59, 42-217 Częstochowa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jestem zachwycona jakością obrączek,wykonaniem dbałością o każdy szczegół. Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo uprzejma, uśmiechnięta i pomocna, przede wszystkim cierpliwa i z pasją wykonująca swoją pracę. Z całego serca polecamy jubilera Władca pierścieni ! ❤️ I dziękujemy za miły gest w formie upominku
Zacznijmy od tego, że przygotowania do ślubu są bardzo stresujące same z siebie. Wybór tego miejsca jeśli chodzi o obrączki, odjął mi wybitnie dużo stresu. W końcu to jest jedyny element tej całej imprezy, który autentycznie zostaje z nami jeszcze długo po. Obsługa jest prześwietna. Pan prowadzący sklep odpowie, podpowie, generalnie zrobi wszystko i czujecie się w pełni zaopiekowani jako klienci. Ceny w porównaniu z sieciówkami absolutnie bez porównania, oczywiście na plus. Same obrączki po prostu bajkowe. Jestem przeszczęśliwa, że trafiliśmy tutaj i polecam każdemu!
Polecam odwiedzić to miejsce. Sympatyczna, nienachalna obsługa, ciekawa biżuteria, dostępne ceny.
Bardzo polecam ten salon. Chciałam wygrawerować własny wzór, dość specyficzny kształt pewnej wyspy na biżuterii. Zamówienie przyjęte bez problemu, fachowa porada też była na miejscu. Efekt bardzo zadowalający 🙂
Z całego serca polecam ten salon jubilerski! Bardzo miła i przede wszystkim fachowa pomoc przy wyborze obrączek i pierścionka. Można swobodnie wszystko obejrzeć, przymierzyć i na spokojnie podjąć decyzję, ze wsparciem przesympatycznej Pani wraz z Panem, którzy posiadając ogromną wiedzę, potrafią w 100% sprostać oczekiwaniom klienta i nakierować ich na właściwy wybór. Serdecznie dziękujemy za pomoc i miłą atmosferę, którą tworzą Państwo w tym miejscu. Życzymy ogromu klientów, bo warto polecać miejsce, w którym pasja i doświadczenie są na pierwszym miejscu. O&K.

Jak dojechać?

WŁADCY PIERŚCIENI - Producent biżuterii i obrączek ślubnych Częstochowa, Mikołaja Kopernika 59

Informacje ogólne

Firma Władcy Pierścieni to renomowany salon jubilerski zlokalizowany w Częstochowie. Specjalizuje się w produkcji obrączek ślubnych oraz biżuterii o wysokiej jakości wykonania. Klienci cenią sobie obsługę na najwyższym poziomie, pełną profesjonalizmu i pasji. Salon mieści się przy ulicy Mikołaja Kopernika 59, gdzie można skorzystać z fachowej porady oraz wyszukać idealny pierścień z wyjątkowym wzorem. Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 10:00-18:00, sobota 10:00-14:00.

Podsumowanie opinii

Klienci zachwycają się jakością obrączek oraz profesjonalną, przyjazną obsługą. Wybór tego miejsca odejmuje stres związany z przygotowaniami do ślubu, a ceny są konkurencyjne. Firma cieszy się pozytywnymi opiniami, które wskazują na wysoką jakość usług i indywidualne podejście do klienta.

Lokalizacja

Salon jubilerski Władcy Pierścieni znajduje się w pobliżu zabytkowego centrum Częstochowy. W okolicy można znaleźć restauracje, sklepy oraz różnorodne atrakcje turystyczne. Lokalizacja umożliwia wygodne dotarcie z różnych części miasta, a także łatwy dostęp do komunikacji publicznej.

Kontakt

Skontaktuj się z firmą pod numerem telefonu: 605 653 008 lub odwiedź ich stronę internetową: srebrne-inspiracje.business.site. Możesz także udać się osobiście pod adres: Mikołaja Kopernika 59, 42-217 Częstochowa, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.