kolor ametystu
Koszalin - Salon Jubilerski

Wielocha R. Usługi złotnicze Koszalin, Walerego Wróblewskiego 22

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Brak parkingu, nieciekawa okolica, brudny,zaniedbany zakład. Wygórowane opłaty za usługę. Brak wydawanych rachunków za wykonane usługi. Brak rzetelnej informacji za co właściwie zapłaciliśmy. Niegrzeczna obsługa. Słowem, szkoda naszych pieniędzy.
Pan który tam obsługuje jest strasznie arogancki i nieuprzejmy. Więcej nie skorzystam z usług tego Pana
Maly zaklad w Nie ciekawej Dzielnicy

Jak dojechać?

Wielocha R. Usługi złotnicze Koszalin, Walerego Wróblewskiego 22

Informacje ogólne

Firma usług złotniczych Wielocha R. mieści się na ulicy Walerego Wróblewskiego 22 w Koszalinie. Specjalizuje się w świadczeniu usług jubilerskich, oferując swoim klientom bogaty asortyment wyrobów ze złota oraz srebra. Obsługa firmy cechuje się profesjonalizmem i troską o indywidualne potrzeby klientów. Lokalizacja firmy sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców.

Podsumowanie opinii

Zgodnie z opiniami klientów, firma Wielocha R. Usługi złotnicze spotkała się z negatywnymi ocenami. Klienci narzekają na brak parkingu, nieciekawą okolicę oraz zaniedbany wygląd zakładu. Dodatkowo, wysoko oceniana jest niegrzeczna obsługa oraz poziom cen, który nie jest adekwatny do świadczonych usług.

Lokalizacja

Firma Wielocha R. Usługi złotnicze znajduje się w dzielnicy Koszalina, która w opinii klientów charakteryzuje się nieciekawym otoczeniem. Jednakże, ze względu na centralną lokalizację jest łatwo dostępna dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających miasto.

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany/a skorzystaniem z usług firmy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 94 342 67 55. Możesz również odwiedzić stronę internetową firmy, klikając tutaj. Natomiast, jeśli wolisz spotkać się osobiście, zapraszamy do odwiedzenia siedziby ulokowanej pod adresem Walerego Wróblewskiego 22, 75-076 Koszalin, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.