Salon Jubilerski - Zielona

W.KRUK Zielona, Wrocławska 17

Informacje o firmie:

 • Telefon: 661 980 845
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-zielona-galra
 • Adres: Wrocławska 17, 65-427 Zielona Góra, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 09:00–21:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Zakupy w tym salonie to czysta przyjemność. Panie są zawsze uśmiechnięte i bardzo dobrze doradzają w wyborze prezentu. Posiadają bardzo dużą wiedzę produktową. Nikt w tym salonie nie pogania Klienta, Panie poświęcają mi zawsze tyle czasu ile potrzebuję, nawet teraz kiedy jest tak duży ruch. Tego niestety nie mogę powiedzieć o innych konkurencyjnych firmach w galerii, dlatego zawsze wracam do W. Kruk. Polecam innym Klientom ☺
Polecam zakupy w tym salonie.Przemiła obsługa. Panie zawsze uśmiechnięte , bardzo pomocne, szczególnie jest miło mi robić zakupy u Pani Kasi jak i u Pani Patrycji czy Klaudii. Bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. I dziękuję serdecznie za profesjonalne doractwo i obsługę ❤️❤️ Polecam ten salon z całego ❤️ i tą obsługę
Wczoraj o godzinie 20:55 weszliśmy z mężem do sklepu, aby zakupić prezent urodzinowy dla mnie – naszyjnik z kolekcji Martyny Wojciechowskiej. Po ściągnięciu naszyjnika z ekspozycji, w trakcie przymierzania, na sklep przybyła druga ekspedientka o imieniu Klaudia, pytając się czy będziemy kupować ten naszyjnik… Mąż odpowiedział że jeszcze chwileczkę bo trzeba go poluzować gdyż zbyt ściśle został mi zapięty przez koleżankę. Po poluzowaniu zdecydowaliśmy się na zakup, ale p. Klaudia stwierdziła że nam go nie sprzeda bo już zrobiła raport – stojąc pol metra od nas i widząc ze nie marudzimy tylko jestesmy nastawieni na ten zakup. Byla godz 21:01! Była przy tym aroganckal i bezczelna, i bardzo nerwowa. Nigdy i nigdzie nie spotkaliśmy się z tak niemiłą i bezczelną obsługą. Jesteśmy zdziwieni że sklep z takim prestiżem ma takich pracowników. Ale widzimy że staje się to standardem, czytając opinie…Nie polecam zakupów w tym sklepie!
Trudno mi powiedzieć jak wyglada obsługa u różnych Pan bo faktycznie zdarzylo się nam bardzo długo czekać, ale udało nam się dwukrotnie trafić na jedna panią i okazuje się ze zakupy z Panią Patrycja to zdecydowana przyjemność, przemiła, cierpliwa, pozwala się zastanowić, doradza ale nie wciska, minął już jakiś czas od września ale nadal wspominamy z mama Panią Patrycje jako najmilsza panią w Focusie!
Serdeczne podziękowania dla pani Katarzyny – Kierownika sklepu Kruk w Focusie Zielona Góra. Nie jestem specjalistką w takich zakupach – dzięki tej Pani czuję się spełniona w 100procentach a wiedza na temat materiału na pewno przyda mi sie w przyszłości. Z pewnością tu wrócę !

Jak dojechać?

W.KRUK Zielona, Wrocławska 17

Naturalnie! Poniżej znajdziesz kod HTML, który zawiera opis firmy w podzielony na konkretne działy:

Informacje ogólne

Firma W.KRUK jest zlokalizowana w Zielonej Górze przy ulicy Wrocławskiej 17. Specjalizuje się w jubilerskich wyrobach sztuki oraz biżuterii. Klienci chwalą uśmiechniętą i pomocną obsługę, która zawsze służy fachowym doradztwem. Godziny otwarcia są bardzo elastyczne, umożliwiając odwiedzenie salonu nawet w godzinach wieczornych. Ponadto, firma oferuje możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem 661 980 845 oraz zaprasza do odwiedzenia strony internetowej https://wkruk.pl/salon-zielona-galra.

Podsumowanie opinii

Opinie od klientów jednoznacznie wskazują na profesjonalną i miłą obsługę w salonie W.KRUK w Zielonej Górze. Klienci chwalą się uśmiechem obsługi oraz jej fachowym doradztwem, co sprawia, że zakupy stają się czystą przyjemnością. Mimo pozytywnych recenzji, firma wciąż pracuje nad zapewnieniem jeszcze lepszej obsługi swoim klientom.

Lokalizacja

Firma W.KRUK jest zlokalizowana w centrum Zielonej Góry, co zapewnia łatwy dostęp dla klientów. Bliskość pięknych terenów zielonych oraz zabytków kulturalnych przyciąga turystów, którzy mogą połączyć wizytę w salonie z przyjemnym spacerem po okolicy.

Kontakt

Firma W.KRUK zachęca do kontaktu poprzez telefon pod numerem 661 980 845, odwiedzenie strony internetowej https://wkruk.pl/salon-zielona-galra, oraz osobiste odwiedziny w salonie zlokalizowanym przy adresie: Wrocławska 17, 65-427 Zielona Góra, Polska.

Mam nadzieję, że ten opis spełni Twoje oczekiwania!

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.