Legnica - Salon Jubilerski

W.KRUK Legnica, Najświętszej Marii Panny 9

Informacje o firmie:

 • Telefon: 690 488 899
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-legnica
 • Adres: Najświętszej Marii Panny 9, 59-220 Legnica, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:30–21:00
  • wtorek: 09:30–21:00
  • środa: 09:30–21:00
  • czwartek: 09:30–21:00
  • piątek: 09:30–21:00
  • sobota: 09:30–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Nie polecam. Czas oczekiwania na zamowienie: terminu brak. Brak kontaktu ze strony sklepu. Bez sprawdzenia statusu sprawy byłam odsyłana poprzez wymachiwanie rękoma że przecież zadzwonimy jak będzie!!! I co ? Po dwóch tygodniach okazuje się że zamówienie zostało błędnie złożone i anulowane. Mogłam czekać latami. Nieprzyjemna obsługa zero pomocy i traktowanie klienta jak coś gorszego. Nigdy więcej.
Nie podoba mi się sposób obsługiwania klienta w tym miejscu. Wciskanie na siłę wszystkiego jeszcze zrozumiem, bo zapewne takie są wymogi firmy, ale już mówienie, że jak założę kartę to będzie zniżka 25%, kiedy w rzeczywistości jest 5% to jest już najzwyklejsze w świecie kłamstwo. Taki marketing tylko wysyła klienta do konkurencji. Następnym razem postawie na zakupy przez internet
W.Kruk Galeria Piastów w Legnicy fajny salon Jubilerski w którym z przyjemnością robię zakupy zawsze obsługa idealnie podpowie oraz idealnie doradzi. Panie są mile i dzięki fajnemu podejściu do klienta z checia się w to miejsce wraca. Polecam
Najprostsza możliwa transakcja trwa pół godziny: bo naliczenie rabatu stanowi problem, bo aplikacja się zawiesza, bo system nie działa, bo pobranie zaliczki, bo określenie terminu dostawy to też problem. W 21 wieku zamówienia kończą na karteczce. Ostatecznie po minięciu terminu dostawy i wykonaniu telefonu do salonu zamówienie się znalazło. Przed chwilą dojechał. Wcześniej poinformowano mnie, że w soboty kurier nie przyjeżdża. Czary!
Salon W . kruk w Legnicy. Polecam z czystym sumieniem, Panie i Pan super obsługują ,szeroki asortyment ,obsługa na wysokim poziomie , zamówienia towaru realizowane w ekspresowym tempie , aplikacja działa na 10, ciekawe i częste promocje , zawsze wychodzę z udanym zakupem , Ogólnie oceniam 10/10

Jak dojechać?

W.KRUK Legnica, Najświętszej Marii Panny 9

– Informacje ogólne: Firma W.KRUK jest jubilerem z siedzibą w Legnicy, oferującym bogaty asortyment biżuterii. Salon jest znany z profesjonalnej obsługi klienta, która zawsze służy pomocą i doradza w wyborze odpowiedniego wyrobu. Zlokalizowany jest przy Najświętszej Marii Panny 9, 59-220 Legnica, co zapewnia wygodny dostęp dla klientów z okolicznych miejscowości.

– Podsumowanie opinii: Klientom zależy na szybkiej realizacji zamówień oraz przyjaznej obsłudze. Firmy doceniane są za szeroki wybór biżuterii oraz profesjonalizm doradców. Należy jednak pamiętać, że opinie klientów są zróżnicowane, a firma stara się robić wszystko, by spełnić oczekiwania swoich klientów.

– Lokalizacja: Salon znajduje się w centrum Legnicy, w okolicy znajdują się inne sklepy oraz restauracje. Jest to dogodne miejsce zakupów, które umożliwia połączenie zakupów biżuterii z innymi atrakcjami w okolicy.

– Kontakt: Firma W.KRUK zaprasza do kontaktu poprzez telefon pod numerem 690 488 899 lub odwiedzenie strony internetowej https://wkruk.pl/salon-legnica, gdzie można znaleźć więcej informacji o aktualnej ofercie. Salon jest czynny w godzinach: poniedziałek – sobota: 09:30–21:00, niedziela: 10:00–20:00. Dodatkowo zachęca do wizyty osobistej przy adresie: Najświętszej Marii Panny 9, 59-220 Legnica.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.