Chełm - Salon Jubilerski

W.KRUK Chełm, Rejowiecka 42D

Informacje o firmie:

 • Telefon: 783 458 146
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-chelm
 • Adres: Rejowiecka 42D, 22-100 Chełm, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Nie polecam sklepu stacjonarnego. Łatwiej jest sprawę załatwić online. Kupiłem bransoletkę która rozpina się przy każdej okazji (taki sposób zapięcia), chciałem zwrócić produkt ale nie będąc na co dzień w danej miejscowości było to niemożliwe. Interesowała mnie jedynie wymiana produktu (z ewentualnym uregulowaniem różnicy cenowej) na inne zapięcie bo nie chce zgubić produktu po chwili od zakupu. Nie było to możliwe tylko naprawa produktu po ok 2 miesiącach od reklamacji, który po chwili użytkowania znowu się rozpina. Nawet produkt nie jest używany z tego powodu. Raz powiedziano mi że wymiana produktu będzie możliwa po naprawie a potem była inna osoba która o niczym nie wie i nie było takiej możliwości. Dlatego uważam że jakość firmy Kruk się zepsuła nie jest to jakość jaka była niegdyś. Dlatego odradzam zakupy w tym miejscu, a zwłaszcza stacjonarnie. Nie chodzi wyłącznie o sklep stacjonarny, ale ogólnie bo przy kontakcie online było podobnie. Bardzo słabe podejście do klienta, gdy kupujący chce aby dany produkt był użytkowany a nie jest to możliwe z powodu jakości. Firma nie była by stratna z tego powodu bo kupiłem produkt a chciałem jedynie produktu z klasycznym zapięciem z uregulowaniem ceny. Także w tym momencie jest chociaż trochę bardziej stratna po szczerej opinii. Lepiej wybrać produkty konkurencji które często są tańsze, a lepiej traktują klientów. Pozdrawiam.
Wszystko było w porządku, dopóki Pani z obsługi nie zapytała o aplikację. Odmowa raz nie wystarczy, trzeba powtarzać w kółko. Mówiąc, że nie chcę się podłączyć do sieci należącej do sklepu żeby pobrać aplikację, której NIE chcę, Pani była bardzo niezadowolona i naprawdę dało się to niemiło odczuć. Wystarczy raz zapytać, naprawdę. 🙂
Bardzo miła Pani Ewa, doradziła odpowiedni dobór łańcuszka oraz wisiorka. Pomimo tego że nie był to zakup z górnej półki ale raczej na promocji to poważnie podeszła do potrzeb klienta
Profesjonalna, bardzo miła i przede wszystkim pomocną obsługa, duży wybór i atrakcyjne promocje. Kolejny przykład żeby nie sugerować się opiniami tylko iść i samemu się przekonać.
Pani Magda, ma bardzo dobry gust, potrafi doradzić. Polecam zakupy

Jak dojechać?

W.KRUK Chełm, Rejowiecka 42D

„`html

Informacje ogólne

W.KRUK Chełm to renomowany salon jubilerski z szerokim asortymentem biżuterii najwyższej jakości. Firma zapewnia profesjonalną obsługę klienta oraz atrakcyjne promocje. Zlokalizowana przy Rejowieckiej 42D, firma stanowi doskonałą destynację dla miłośników ekskluzywnej biżuterii. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą W.KRUK w odświętnym, nowoczesnym wnętrzu.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają różnorodne opinie na temat W.KRUK Chełm. Zauważają profesjonalizm obsługi, szeroki wybór produktów oraz atrakcyjne promocje. Jednakże pojawiają się również opinie krytyczne, dotyczące problemów z produktami. Warto samemu się przekonać o jakości obsługi i asortymencie.

Lokalizacja

Salon jubilerski W.KRUK Chełm mieści się przy Rejowieckiej 42D, będąc w centralnej lokalizacji w Chełmie. Okolica oferuje dogodne połączenia komunikacyjne oraz dostęp do różnorodnych sklepów i restauracji. Zapraszamy do odwiedzenia salonu i skorzystania z profesjonalnej obsługi w pięknym otoczeniu.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą, prosimy o wykorzystanie podanych danych kontaktowych:

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.