Bydgoszcz - Salon Jubilerski

W.KRUK Bydgoszcz, Al. Wojska Polskiego 1

Informacje o firmie:

 • Telefon: 885 552 219
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-bydgoszcz-2
 • Adres: Al. Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Produkty ze zlota najwyzszej jakosci proby 585. Moja zona nie zasuguje na inne. Polecam!
Zamówiłam komplet na prezent świąteczny. Niestety dwa dni przed świętami dowiaduje się że moje zamówienie nie zostanie zrealizowane.To jest jakaś kpina. Miałam kartę klienta, wylądowala w śmieciach.
Od 1 lipca obowiązuje promocja Wisiorek z ważką za 1zl przy zakupie za 599zł. Niestety kupując w tym dniu łańcuszek za 891zł nie wiedziałam o tym. Dowiedziałam się dopiero z aplikacji widząc 2 paragony z tego dnia. Fakt sprzedająca /p. Violetta/ nie policzyła mi za wisiorek /fizycznie dostałam tylko paragon za łańcuszek/, czuję się jednak oszukana. Miałam prawo wiedzieć, że taka promocja obowiązuje i mogę z niej skorzystać. Gdybym zrezygnowała to proszę, pani mogła kupić dla siebie, ale w zaistaniałej sytuacji jest to wykorzystanie klienta, bardzo nieetyczne zachowanie sprzedającej. Swoją drogą ciekawe czy to regularna praktyka w tym salonie?
Kompletnie nie polecam… kupiłem limitowane kolczyki i żonie się zapinka popsuła, oddaliśmy wszystko bo kolczyki były NA GWARANCJI. Co się okazało serwis odrzucił 2 razy naszą reklamacje, ponieważ kolczyki były źle zakładane… zapinka to mechaniczna cześć i nie teleportuje się na ucho. Zawsze myślałem, ze w.kruk to porządna firma, ale tak jak kiedyś przyjmowało gwarancje tak teraz gwarancji nie przyjmują i zrzucają winę na klienta. Poważnie bym się zastanowił kupować w tym sklepie. Sprawa jest w drodze do biura spraw konsumenta
Pani Sławomira wraz z Panią Violettą potrafią indywidualnie podejść do klienta i pomóc zarówno przy wyborze produktów, jak i składaniu reklamacji jednego z nich. W porównaniu z innymi salonami jubilerskimi jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony.

Jak dojechać?

W.KRUK Bydgoszcz, Al. Wojska Polskiego 1

Informacje ogólne

Salon jubilerski W.KRUK w Bydgoszczy oferuje najwyższej jakości wyroby ze złota o próbie 585. Klienci cenią profesjonalną obsługę oraz bogaty asortyment produktów. Salon jest zlokalizowany przy Al. Wojska Polskiego 1 i jest otwarty w dogodnych godzinach przez cały tydzień.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają różne opinie o salonie jubilerskim W.KRUK w Bydgoszczy. Z jednej strony chwalą wysoką jakość produktów oraz profesjonalną obsługę, z drugiej natomiast zgłaszają problemy z realizacją zamówień, reklamacjami oraz informacjami o promocjach. Ogólnie jednak pozytywne komentarze dotyczą indywidualnego podejścia personelu do klienta.

[…]
[…]
[…]
[…]
[…]

Lokalizacja

Salon jubilerski W.KRUK znajduje się przy Al. Wojska Polskiego 1 w Bydgoszczy. Ta centralna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp zarówno dla mieszkańców miasta, jak i turystów. W okolicy można znaleźć różnorodne punkty handlowe, restauracje oraz inne atrakcje, co sprawia, że jest to dogodne miejsce dla klientów zainteresowanych zakupami jubilerskimi.

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się ze sklepem W.KRUK, skorzystaj z numeru telefonu 885 552 219 lub odwiedź stronę internetową: https://wkruk.pl/salon-bydgoszcz-2. Możesz także osobiście odwiedzić salon jubilerski, który znajduje się przy adresie: Al. Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.