Salon Jubilerski - Wołomin

TUZZ Jubiler Wołomin, Wileńska 27

Informacje o firmie:

 • Telefon: 22 787 56 48
 • Strona internetowa: http://www.tuzz.pl/
 • Adres: Wileńska 27, 05-200 Wołomin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

W żadnym wypadku nie polecam oszuści i naciągacze Oddalam pierscionek do naprawy ponieważ wypadlo mi oczko Pani przyjmujac zważyła pierscionek i wydala karteczkę którą gdzieś zgubiłam. Po odebraniu pierscionka zwrócilam uwagę ze jest cos nie tak bo był cieńszy i inaczej układał się na palcu. Nie moglam zglosic reklamacji poniewaz nie posiadałam karteczki którą mi wydano. Po kilku miesiącach odnalazłam karteczkę i sama bylam w szoku pierscionek bez oczka ważył 2.22g a po oddaniu z oczkiem 1.69g Dziwna sprawa
Zadowolony wymieniłem zł na kilka set dolarów w 100 dolarówka w celu wydania ich w Tajlandii. Wracam dumny do domu pokazuje zonie a ona jak to baba: to są stare dolary w Tajlandii nie uznają ich albo są tańsze! Akceptują tylko nowsze! Ok to wracam do kantoru żeby chłop wymienil te zabytki na nowsze a tu lipa. Nie ma takiej opcji. Oddałem dolary oczywiście po kursie niższym i dopiero w galerii kupiłem już odpowiedni rocznik. Tak że trzeba uważać. Nie polecam
Bardzo profesjonalna i miła obsługa, świetne kursy
Nie polecam tego jubilera właściciel chamski arogancki w stosunku do klienta. Zostawilam pierścionek do rozciagniecia właściciel na oko bez pobrania pomiaru rozciagnal pierścionek 1.5 rozmiaru po czym okazało się że jest w dalszym ciągu za mały. Zapłaciłam za tą usługę 50 zł. Na drugi dzień pojechałam żeby zrobić poprawkę bo tak byłam z właścicielem umowiona i okazało się ze muszę dwa razy zapłacić za ta samą usługę.
Człowiek obsługujący kantor jest tak nieuprzejmy, ze odechciewa się dokonywać się z nim jakichkolwiek transakcji. Wymieniałem w tym kantorze dwa razy gotówkę i za każdym, razem było tylko gorzej. Nastepnym razem zapłacę drożej, a pojadę do konkurencji.

Jak dojechać?

TUZZ Jubiler Wołomin, Wileńska 27

Oto sugestia opisu firmy w formie HTML:

„`html

Informacje ogólne

Firma jubilerska Tuzz oferuje szeroki asortyment biżuterii i usług jubilerskich. Zlokalizowana na Wileńskiej 27 w Wołominie, oferuje profesjonalną obsługę klienta oraz wysoką jakość wyrobów jubilerskich. W godzinach otwarcia, tj. od poniedziałku do soboty, klienci mogą skorzystać z bogatej oferty firmy. Szczegółowe informacje o produktach oraz usługach dostępne są na oficjalnej stronie internetowej.

Podsumowanie opinii

Klientom poleca się ostrożność przy korzystaniu z usług firmy Tuzz, ze względu na zgłaszane przypadki niesatysfakcjonujących doświadczeń. Jednakże, występują również pozytywne opinie wskazujące na profesjonalną i miłą obsługę.

Lokalizacja

Firma Tuzz Jubiler znajduje się przy ulicy Wileńskiej 27 w miejscowości Wołomin. Okolica charakteryzuje się dogodną lokalizacją oraz łatwym dostępem do głównych dróg i środków komunikacji publicznej. W pobliżu można odnaleźć różnorodne punkty handlowo-usługowe oraz atrakcje turystyczne.

Kontakt

Przedsiębiorstwo Tuzz Jubiler zaprasza do kontaktu telefonicznego pod numerem 22 787 56 48 lub odwiedzenia oficjalnej strony internetowej http://www.tuzz.pl/. W razie konieczności, istnieje również możliwość osobistego wizyty w siedzibie firmy przy ulicy Wileńskiej 27, 05-200 Wołomin, Polska.

„`
Mam nadzieję, że to spełnia Twoje oczekiwania!

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.