Chrzanów - Salon Jubilerski

Szafir. Przedsiębiorstwo jubilerskie Chrzanów, Rynek 9

Informacje o firmie:

 • Telefon: 32 753 95 54
 • Strona internetowa: http://szafir.pl/
 • Adres: Rynek 9, 32-500 Chrzanów, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–17:00
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: 09:30–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Totalne dno i porażka! 6 sierpnia zamówiłam pierścionek z dokładnymi parametrami i rozmiarem. 22 września w końcu łaskawie przyszedł mimo, że miał być po 3, max 4 tygodniach. Przyszedł zły. Zamiast mieszanego złota – tylko żółte i mniejszy kamień. Dzisiaj przyszedł nowy, w rozmiarach 14 i 16, gdzie zamawiałam rozmiar 15! Do wyboru mam albo czekać znowu nie wiadomo ile lub jechać do Chrzanowa wziąć pierścionek, a następnie udać się do Katowic (!) na zmianę rozmiaru. I to wszystko do godziny 17. Zaproponowany rabat to 50 zł, a nawet nie zwróci kosztów podróży do Katowic ani nerwów i czasu poświęconego na brak rzetelności właścicielu sklepu. Nie tak wygląda szanująca się firma!! NIE POLECAM!
Jedna wielka klapa… pierscionek przyszedł nie w zamówionym wymiarze i po blisko 2,5miesiącach (podawano termin 3tygodnie). Nie polecam.
Zamówiony pierścionek zaręczynowy wykonany super i odbiór na czas.
Fachowa wycena. Ciut za długo trwała .
Długo szukaliśmy polecanej firmy jubilerskiej, która profesjonalnie wykonałaby nasze obrączki. Znajomi polecili nam na rynku jubilera Szafir w Chrzanowie. Super profesjonalny konsultant – bardzo dziękuję Pani Bozenko. Doradztwo w zakresie wyboru obrączek udzielone fachowo. Stare złoto, które przekazaliśmy nam w trakcie rozliczenia zostało profesjonalnie wycenione. Wszystko zostało zrobione perfekcyjnie, punktualna i niezawodna wysyłka do Niemiec. Na pewno jeszcze skorzystamy z Waszych usług i polecimy je innym.

Jak dojechać?

Szafir. Przedsiębiorstwo jubilerskie Chrzanów, Rynek 9

Informacje ogólne

Firma jubilerska „Szafir” zlokalizowana jest w Chrzanowie przy adresie Rynek 9. Specjalizuje się w wysokiej jakości biżuterii zaręczynowej oraz obrączkach. Klienci cenią sobie fachową obsługę oraz profesjonalną wycenę i doradztwo w zakresie wyboru produktów. Szafir zapewnia również niezawodną wysyłkę towarów. Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek w godzinach 09:00–17:00, sobota w godzinach 09:30–13:00, niedziela – zamknięte.

Podsumowanie opinii

Klienci mają różne opinie na temat firmy „Szafir”. Wśród nich znajdują się zarówno pozytywne, jak i negatywne doświadczenia. Warto zwrócić uwagę na profesjonalne podejście do obsługi oraz pozytywne opinie na temat jakości wykonanych produktów. Jednakże, niektórzy klienci wyrażają niezadowolenie z opóźnień w dostawie oraz błędów w zamówieniach.

Lokalizacja

Firma „Szafir” ma swoją siedzibę w centrum Chrzanowa, przy samym Rynku. W okolicy znajdują się liczne restauracje, kawiarnie i sklepy, tworząc przyjemną atmosferę do wizyty w salonie jubilerskim. Dodatkowo, w pobliżu znajdują się zabytki oraz miejsca warte odwiedzenia, co sprawia, że odwiedzając „Szafir”, można połączyć to z przyjemnym spacerem po okolicy.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą „Szafir”, można skorzystać z numeru telefonu: 32 753 95 54 lub odwiedzić ich stronę internetową: szafir.pl. Można również osobiście odwiedzić ich salon jubilerski zlokalizowany przy adresie: Rynek 9, 32-500 Chrzanów, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.