Rzeszów - Salon Jubilerski

Skoczek i Syn. Sklep i pracownia złotnicza Rzeszów, Grunwaldzka 10

Informacje o firmie:

 • Telefon: 17 853 85 65
 • Strona internetowa: http://skoczekisyn.pl/
 • Adres: Grunwaldzka 10, 35-068 Rzeszów, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona zarówno z usługi jak i z obsługi. Obrączka wykonana pięknie z najwyższą dbałością o detale. Zostaliśmy bardzo miło zaskoczeni precyzyjnym wykonaniem. Na pewno jeszcze do Państwa wrócę raz jeszcze dziękuje i pozdrawiam.
Byłem dzisiaj w sklepie aby znaleźć obrączki na własny ślub. Polecam z całego serca tego jubilera. Kontakt z klientem świetny, Pan (chyba syn) świetnie doradza. Widać że zależy mu na dobru klienta. Jeszcze raz gorąco polecam.
Profesjonalna obsługa dzięki Panu biżuteria dostała drugie życie. Polecam i na pewno wrócę
Poszłam zmniejszyć pierścionek zaręczynowy, Pan obsługujący wszystko obejrzał, wymierzył, ogólnie nie było się do czego przyczepić, do momentu kiedy wziął pierścionek pod lupę (obok diamentu po obu stronach mam białe złoto, niby imitacja małych diamentów), a Pan szyderczym śmiechem yhym to nie kamienie tylko podrabiance. Ja jestem świadoma z czym przychodzę i nie przyszłam tam na wycenę pierścionka tylko zmniejszenie. Myślałam, żeby kupić tam obrączki, ale to już nieaktualne, bo czytając opinie wydaje mi się, że Państwo są chyba mili tylko dla tych którzy coś tam kupują, jeśli oferują zmniejszenie, powiększenie nie powinno ich interesować, kto ma jaki pierścionek, bo klient nie po to tam przychodzi.
Bardzo nieprzyjemna i nieprofesjonalna obsługa starszej Pani. Pierścionek używany 1,5 roku pojawił się defekt. O gwarancji oczywiście nie ma mowy, wycena naprawy w porównaniu do konkurencji bardzo droga.

Jak dojechać?

Skoczek i Syn. Sklep i pracownia złotnicza Rzeszów, Grunwaldzka 10

Oto proponowany opis dla strony internetowej w HTML:

„`html

Informacje ogólne

Firma Skoczek i Syn to ceniony salon jubilerski zlokalizowany przy Grunwaldzkiej 10 w Rzeszowie. Specjalizuje się w wysokiej jakości biżuterii, oferując bogaty asortyment obrączek, pierścionków zaręczynowych oraz innych unikatowych wyrobów. Obsługa sklepu zachwyca swoim profesjonalizmem i dbałością o potrzeby klienta. Godziny otwarcia są dostosowane do wygody klientów, a precyzyjne wykonanie biżuterii spełnia najwyższe standardy. Sklep zapewnia wyjątkowe doświadczenie zakupowe oraz indywidualne podejście do klienta.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów odzwierciedlają niezwykle pozytywną opinię o salonie jubilerskim Skoczek i Syn. Klienci chwalą profesjonalizm obsługi, wysoką jakość wykonanej biżuterii oraz staranność w doradztwie podczas wyboru idealnych wyrobów jubilerskich. Firma cieszy się doskonałą reputacją oraz uznaniem wśród zadowolonych klientów.

Lokalizacja

Firma zlokalizowana jest w prestiżowej okolicy na Grunwaldzkiej 10 w Rzeszowie. W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe oraz udogodnienia, które sprawiają, że wizyta w salonie jubilerskim jest wyjątkowym przeżyciem zakupowym. Okolica zachęca do spacerów, zakupów oraz spędzania czasu w malowniczym otoczeniu.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą Skoczek i Syn, zapraszamy do korzystania z numeru telefonu: 17 853 85 65 oraz odwiedzenia strony internetowej: http://skoczekisyn.pl/. Serdecznie zachęcamy również do osobistych odwiedzin pod adresem: Grunwaldzka 10, 35-068 Rzeszów, Polska.

„`

Mam nadzieję, że ten opis spełnia Twoje oczekiwania.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.