Katowice - Salon Jubilerski

Sklep Jubilersko – zegarmistrzowski Grawer Katowice, Wawelska 2

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Zniszczony przez Pana zegarek…. nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności. Wodoodporny zegarek wg Pana był źle użytkowany. Dziwnym trafem po wymianie baterii zegarek nie działa i przecieka. Pseudo zegarmistrz uważa że to wynik złego użytkowania. Nie poczuwa się do zadnej odpowiedzialności… oprócz tego odkręcając śrubki podczas wymiany zniszczył je również. Dodam że była to pierwsza wymiana baterii i nikt wcześniej nie robił tego w zegarku. Odradzam !!!!! Zwykły oszust i partacz
Tragedia. Jedna wielka tragedią. Omijajcie ten zakład dużym łukiem. Fachowiec tak wymienił i założył wieczko zegarka że zniszczył śrubki i uszkodził uszczelkę. zegarek podczas pływanie został zalany.
Wyjątkowy! Mistrz! Niesamowita wiedza i doświadczenie! Nie oddam moich zegarków w inne ręce. Każda wizyta tutaj to przyjemność.
Zdecydowanie odradzam. Wymina paska w zegarku była zbyt trudnym wyzwaniem dla zegarmistrza, oryginalny pasek poszarpany do tego dół koperty zegarka delikatnie porysowany (zegarek jest czarny więc nawet drobne rysy widać). Omijajcie szerokim łukiem.
Zwykły cwaniak, naciągacz. Wymiana baterii droższa niż u konkurencji, jakiekolwiek inne naprawy zbyt trudne. Najgorszy brak przyznania się do braku umiejętności i próby naprawy zakończone zniszczeniem bransolety. Uważajcie

Jak dojechać?

Sklep Jubilersko - zegarmistrzowski Grawer Katowice, Wawelska 2

Oto przykładowy opis, który można umieścić na stronie internetowej:

Informacje ogólne

Firma jubilersko-zegarmistrzowska Grawer znajdująca się przy ulicy Wawelskiej 2 w Katowicach oferuje szeroki zakres usług związanych z naprawą i konserwacją zegarków oraz biżuterii. Zespół specjalistów gwarantuje profesjonalną obsługę każdego klienta oraz wysoką jakość świadczonych usług. W salonie można znaleźć bogaty wybór biżuterii, a także skorzystać z usług grawerskich. Godziny otwarcia firmy pozwalają na wygodne zamówienie usług także w godzinach popołudniowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Katowicach lub skorzystania z kontaktu telefonicznego lub poprzez stronę internetową.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów ukazują, że firma Grawer zyskuje uznanie za swoje wysokie standardy obsługi oraz jakość świadczonych usług z zakresu naprawy zegarków i biżuterii. Mimo negatywnych komentarzy, warto zauważyć, że niektórzy klienci wyrażają pozytywne opinie na temat obsługi i wiedzy zespołu firmy.

Lokalizacja

Sklep Jubilersko – zegarmistrzowski Grawer znajduje się w zacisznym, ale łatwo dostępnym miejscu w Katowicach. W pobliżu adresu firmy można znaleźć różnorodne punkty usługowe oraz sklepy, co zapewnia wygodę podczas wizyty w salonie.

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą Grawer, zapraszamy do dzwonienia pod numer telefonu: 32 253 77 02 lub odwiedzenia ich strony internetowej: www.firma-grawer.pl. Salon jest zlokalizowany przy ulicy Wawelskiej 2 w Katowicach i serdecznie zaprasza do osobistych odwiedzin.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.