Ostrów - Salon Jubilerski

Sklep B&A ekskluzywna biżuteria/markowe zegarki Ostrów, Rynek 36

Informacje o firmie:

 • Telefon: 62 592 82 32
 • Strona internetowa: http://www.sklepbia.pl/
 • Adres: Rynek 36, 63-410 Ostrów Wielkopolski, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Duży wybór biżuterii artystycznej i zegarków. Jeśli interesuje was wyszukana biżuteria lub po prostu coś innego niż proponują sieciówki, to polecam właśnie to miejsce 🙂
Jeśli chodzi o mnie to raczej odradzam ten sklep. Większości przypadków to nie mają tych zegarków które ja potrzebuje a jak raz zaniosłem casio g-shock-a do wymiany bateri to potem miałem pare od szkiełkiem. Musiałem wysyłać do specjalnego zegarmistrza zegarków casio g-shock no i oczywiście płacić… odradzam nie polecam.
Obsługa miła dopóki coś jest nie tak, zakupiłem zegarek, fakt po obniżonej cenie, ale dotarł do mnie w złym stanie. Opisywany był jako nowy i bez wad dotarł z obiciami kontaktując się z Panem zostałem okrzyczany, że jak mi sie może nie podobać, że to cena niska i nie powinienem wydziwiać, problem w tym, że nigdzie nie było napisane,że niższa cena wynika ze stanu zegarka, oprócz zwrotu sklep nie zaproponował niczego nadzwyczajnego, radzę wcześniej obejrzeć zegarek osobiście w mojej sprawie dopiero firma CERTINA wzięła sprawy w swoje ręce i odnowiła mi zegarek za co jestem jej bardzo wdzięczny.
Polecam salon jubilerski B&A. Przede wszystkim dobry i rzeczowy kontakt, udane zakupy flagowiec Longines Flagship. Spełnione marzenie od paru lat kiedy go zobaczyłem. Jak wybiorę się w tą prawdziwą Wielkopolskę to z przyjemnością odwiedzę salon. Podkreślam że nie jest to sieciówka z galerii do której się wchodzi i się nie pamięta o kliencie. Ostrów Wielkopolski ma w rynku właśnie taką perełkę do której warto wracać w postaci salonu jubilerskiego B&A. Jeśli ktoś potrzebuje spokojnych zakupów bez obłędu w oczach to polecam ten salon. Dziękuję 🙂
Fachowa oraz miła obsługa. Gorąco polecam.

Jak dojechać?

Sklep B&A ekskluzywna biżuteria/markowe zegarki Ostrów, Rynek 36

Informacje ogólne:

Firma B&A to ekskluzywny salon jubilerski oferujący wysokiej jakości biżuterię artystyczną oraz markowe zegarki. Znajdziesz tutaj duży wybór unikatowych produktów, które wyróżniają się spośród oferty sieciowych sklepów jubilerskich. Obsługa jest miła i fachowa, zawsze gotowa udzielić pomocy i doradzić w wyborze odpowiedniego przedmiotu. Salon znajduje się przy rynku 36 w Ostrów Wielkopolski, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla klientów z okolicznych miejscowości.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają zróżnicowane opinie na temat salonu. Jedni chwalą duży wybór biżuterii i zegarków, podkreślając, że warto odwiedzić to miejsce, jeśli szuka się czegoś wyjątkowego. Inni zgłaszają problemy z dostępnością konkretnych produktów oraz niezadowolenie z obsługi posprzedażowej. Mimo to, wielu klientów poleca salon jubilerski B&A za fachową obsługę i możliwość realizacji marzeń związanych z zakupem markowych zegarków i biżuterii.

Lokalizacja:

Salon jubilerski B&A zlokalizowany jest przy rynku 36 w Ostrów Wielkopolski. W okolicy znajdują się inne sklepy, restauracje oraz punkty usługowe. Dzięki centralnej lokalizacji, jest to doskonałe miejsce do odwiedzenia podczas spaceru po mieście lub podczas zakupów.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą B&A, można skorzystać z numeru telefonu: 62 592 82 32 lub odwiedzić ich stronę internetową: http://www.sklepbia.pl/. Salon jubilerski znajduje się pod adresem: Rynek 36, 63-410 Ostrów Wielkopolski, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.