Salon Jubilerski - Warszawa

Schiffers Jewellery Pracownia Biżuterii Warszawa, Kępna 9

Informacje o firmie:

 • Telefon: 668 430 288
 • Strona internetowa: http://www.schiffers.pl/
 • Adres: Kępna 9, 03-730 Warszawa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy Pana Kacpra, temat dotyczył zmiany rozmiaru pierścionka. Obsługa na wysokim poziomie. Polecam serdecznie tym bardziej, że zakres usług jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta.
Polecam z całego serca pracownię Pana Kacpra Schiffersa! Świetny, pogodny człowiek z pasją, o indywidualnym podejściu do klienta i niezwykłej kreatywności. Zamawiałem u Pana Kacpra pierścionek zaręczynowy. Zależało mi na tym, aby był on unikalny, nawiązywał do osobowości mojej narzeczonej oraz do naszych wspólnych zainteresowań. Finalny efekt poprzedzały konsultacje, podczas których Pan Kacper podsunął mi kilka pomysłów i wspólnie ustaliliśmy jak pierścionek ma wyglądać. Następnie szkic, projekty 3D. Pierścionek, jaki wykonał Pan Kacper przeszedł moje oczekiwania i od razu przypadł mi do gustu. Moje zdanie podzieliła narzeczona mówiąc tak przy oświadczynach 😉 Myślę, że wrócimy już wspólnie z narzeczoną do Pana Kacpra po obrączki!
Pan Kacper Schiffers to Jubiler z Klasą.Wykonał piękną replikę pierścionka po zmarłej babci.Zachwycił i wzruszył do łez obdarowaną wnuczkę.Perfekcja i artyzm w jednym Człowieku.Przyjemność być klientem u takiego Mistrza.Polecam z całego serca
Polecamy z małżonką z całego serca. Nie tylko my, ale także goście są pod wrażeniem projektu i wykonania obrączek. Terminowość, kontakt oraz profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dodatkowo pan Kacper jest bardzo otwartym i życzliwym człowiekiem. P.S. na pewno zagramy w Vegas
Z ogromną przyjemnością mogę polecić pracownię Schiffers. Szukałem miejsca gdzie będę mógł wykonać indywidualny projekt pierścionka zaręczynowego w dość ograniczonym czasie i z pomocą przyszedł pan Kacper. Super kontakt oraz profesjonalne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, a co najważniejsze, moja Narzeczona również. Z pewnością polecę pracownię i mam nadzieję, że jeszcze tu wrócę.

Jak dojechać?

Schiffers Jewellery Pracownia Biżuterii Warszawa, Kępna 9

Informacje ogólne

Firma jubilerska Schiffers oferuje indywidualnie wykonane biżuterię dostosowaną do potrzeb klienta. Znajdziesz tu wysoką jakość obsługi oraz asortyment odpowiedni dla różnorodnych gustów. Zlokalizowana w Warszawie, na ul. Kępnej 9, firma jest źródłem eleganckich i unikatowych projektów biżuterii.

Podsumowanie opinii

Klienci w swoich opiniach chwalą pracownię jubilerską Schiffers za indywidualne podejście do klienta, wysoką jakość wykonanej biżuterii oraz profesjonalizm. Pozytywne doświadczenia klientów podkreślają, że firma oferuje unikalne rozwiązania, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Lokalizacja

Pracownia jubilerska zlokalizowana jest w prestiżowej dzielnicy Warszawy – Kępnej 9. Okolica oferuje dostęp do wielu atrakcji, restauracji oraz miejsc rekreacyjnych, co sprawia, że wizyta w firmie jest okazją do połączenia interesów z wypoczynkiem.

Kontakt

Skorzystaj z kontaktu z firmą jubilerską Schiffers poprzez numer telefonu: 668 430 288, odwiedź stronę internetową: schiffers.pl, lub osobiście odwiedź pracownię: Kępna 9, 03-730 Warszawa, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.