Jawor - Salon Jubilerski

Salon Jubilerski Wielgus Jawor, Grunwaldzka 5

Informacje o firmie:

 • Telefon: 534 486 061
 • Strona internetowa: http://wielgus.com.pl/
 • Adres: Grunwaldzka 5, 59-400 Jawor, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Ogólnie: NIE POLECAM ! Zaczynając od początku, jeździliśmy po salonach jubilerskich w okolicy w poszukiwaniu złotych o obrączek. Trafiliśmy na salon w Jaworze. Panie w trakcie pierwszej wizyty zrobiły dobre ogólne wrażenie. Zapytano o rabat, na co odpowiedziały, że nie mogą i się nie da, bo firma Wielgus nie daje rabatów. Przedstawiliśmy im stanowisko Salonu Jubilerskiego Wielgus w Strzegomiu, gdzie zaproponowano nam 5 albo 7%. Przy nad Panie dzwoniły. Nagle Panie zmieniły stanowisko, postanowiły dać rabat. Ponadto namawiały nad,aby kupić obrączki u nich bo mamy salon na miejscu( mieszkamy w Jaworze), a w przypadku zmiany rozmiaru salon jest na miejscu i za zmianę nie ponosimy żadnych kosztów. Los tak chciał,że obrączki wybierana w okresie letnim, zima okazała się za duża. Udałem się, aby zostawić obrączkę do zmniejszenia i odbiłem się od ściany …. Pani poinformowała mnie,że usługa zmniejszenia obrączki będzie kosztować 120zł – oświadczając,że jest to opłata za usługę kurierską. Zapytałem się dlaczego w trakcie zakupu nie informowała o tym,że zmniejszenie jest bezpłatne,ale przesyłka kurierska jest płatna. Ponadto zapytałem od kiedy kurier kosztuje 120 zł ? Pani oświadczyła,że ona pamięta,że nam mówiła. Na co ja zaprzeczylem, to oświadczyła,że koleżanka musiała mówić. Wyszedłem z salonu oświadczając,że nie kupię już nic od nich oraz że wystawie im opinie, to się tylko uśmiechnęła. Finał był taki,że udałem się do złotnika w Jaworze zapłaciłem 50zł. Pan zmniejszył obrączkę oraz ja wypolerował. Tego Pana z Legnickiej mogę jak najbardziej polecić!
Wizytę nie oceniam pozytywnie. W salonie szukałam bransoletki jako prezent. Będąc poprzednio w salonie Wielgusa w Strzegomiu natknęłam się na bransoletki od Dziubeki, takich również poszukiwałam tutaj. Pani ekspedientka od razu poinformowała mnie iż takich nie posiadają, z czym problemu nie miałam, ale nie poinformowała mnie o możliwych alternatywach, musiałam się prosić aby pokazała mi inne opcje. Pomocy nie otrzymałam, pani zajmowała się sobą nie zwracając uwagi na klienta. W Strzegomiu obsługa przemiła, pomocna. Tutaj tego powiedzieć nie mogę. Jedyną zaletą salonu jest asortyment.
Byłem tu pierwszy raz. Wrażenie bardzo pozytywne miła obsługa
Mają w ofercie ciekawą, inną biżuterię.
Pani super doradza

Jak dojechać?

Salon Jubilerski Wielgus Jawor, Grunwaldzka 5

Informacje o firmie:

Salon jubilerski Wielgus oferuje bogaty asortyment biżuterii, zapewniając miłą i pomocną obsługę klienta. Zlokalizowany przy Grunwaldzkiej 5 w Jaworze, jest łatwo dostępny dla mieszkańców i odwiedzających. Salon zaprasza do zapoznania się z unikalnymi wzorami biżuterii oraz gwarantuje wysoką jakość usług.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają różnorodne opinie na temat salonu. Znaleźć można zarówno pozytywne, jak i negatywne doświadczenia. Pomimo pewnych niedociągnięć, wielu zauważa ciekawy asortyment biżuterii oraz miłą obsługę.

Lokalizacja:

Salon jubilerski Wielgus zlokalizowany jest przy ulicy Grunwaldzkiej 5 w Jaworze. Okolica ta oferuje dogodne połączenia komunikacyjne oraz dużą ilość sklepów i restauracji, co sprawia, że jest to odpowiednie miejsce dla zakupów i spędzania wolnego czasu.

Kontakt:

Można skontaktować się z firmą poprzez telefon: 534 486 061 oraz odwiedzając ich stronę internetową: http://wielgus.com.pl/. Zapraszamy również do osobistych odwiedzin przy adresie: Grunwaldzka 5, 59-400 Jawor, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.