bransoletka na komunię
Katowice - Salon Jubilerski

Salon Jubilerski W. Śliwiński Katowice, Galeria Katowicka

Informacje o firmie:

 • Telefon: 572 436 334
 • Strona internetowa: http://www.wsliwinski.pl/
 • Adres: Galeria Katowicka, 3 Maja 30, 40-097 Katowice, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Pierścionek zaręczynowy to wyjątkowy prezent. Bardzo się cieszę że trafiłem akurat tutaj! Kilka dni poszukiwań, naprawdę jest w czym wybierać spośród wszystkich sklepów w Katowicach – jednak wybór padł akurat tutaj. Dlaczego? Świetna obsługa, Panie pomogły wybrać TEN JEDYNY klejnot. Do tego nie naciskały na konkretny model. Nie podoba się? – ok – poszukamy coś innego. Za drogi? Nie ma problemu! Nie wciskają kitu. Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować Pani Magdzie, bez której zaręczyny by się nie udały. Pomogła dobrać rozmiar, bez wiedzy przyszłej narzeczonej. Poświęciła się w 100% w mojej sprawie, mimo że nie musiała – potrzeba więcej takich pracowników… Dziękuję Pani Magdo! Po obrączki też tutaj na pewno zawitamy! ❤️
Dziś zakupiłam kolczyki, obsługa perfekcyjna Pani Iwona mnie obsługiwała w bardzo spokojny i miły sposób ! Premia się należy tej Pani. Pozdrawiam . Wrócę na pewno 🙂
Super. Wszystko na jak najwyższym poziomie. Pani Klaudia w bardzo profesjonalny sposób zaproponowała prezent, mimo że miałem kompletną pustkę w głowie. Obdarowany bardzo się ucieszył i powiedział że ktoś kto wybierał ten zegarek ma gust. Te słowa mówią same za siebie. Dziękuję za pomoc.
W dniu dzisiejszym odwiedziłam salon W.Śliwiński.Już na witrynie sklepowej zauważyłam piękna złota biżuterię, która przykuła moja uwagę.Po wejściu Pani od razu pokazała mi dwie złote celebrytki.Jestem pod wielkim wrażeniem bardzo miłej i profesjonalnej obsługi.Pani blondynka przemiła.Juz dawno nie zostałam tak obsłużona.Polecam
Szeroki wybór zegarków i biżuterii. Atrakcyjne ceny. A panie obsługujące Marta i Magda przemiłe i bardzo profesjonalne.

Jak dojechać?

Salon Jubilerski W. Śliwiński Katowice, Galeria Katowicka

Informacje ogólne

Firma W. Śliwiński to renomowany salon jubilerski zlokalizowany w Galerii Katowickiej w Katowicach. Oferuje bogaty asortyment biżuterii, w tym pierścionków zaręczynowych, obrączek, kolczyków, zegarków i innych wyrobów ze złota oraz srebra. Obsługa sklepu cechuje się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Salon jest czynny przez cały tydzień, zapewniając wygodne godziny otwarcia dla klientów.

Podsumowanie opinii

Klientki wyrażają ogromną satysfakcję z zakupów w salonie W. Śliwiński. Opinie podkreślają doskonałą obsługę oraz szeroki wybór biżuterii i zegarków. Klienci doceniają również profesjonalizm i miłą atmosferę panującą w sklepie.

Lokalizacja

Salon jubilerski W. Śliwiński znajduje się w Galerii Katowickiej, co umożliwia łatwy dostęp do sklepu podczas zakupów w centrum handlowym. Okolica w pobliżu adresu sklepu oferuje liczne atrakcje, sklepy oraz restauracje, tworząc przyjazne otoczenie dla klientów.

Kontakt

Można skontaktować się z firmą W. Śliwiński poprzez numer telefonu 572 436 334 lub odwiedzając stronę internetową www.wsliwinski.pl. Salon jubilerski mieści się w Galerii Katowickiej, na adresie: 3 Maja 30, 40-097 Katowice, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.