Salon Jubilerski - Suwałki

Salon jubilerski BIJOU Outlet biżuteria srebrna i złota pierścionki kolczyki obrączki ślubne zegarki Suwałki, Galeria Kaufland

Informacje o firmie:

 • Telefon: 799 137 942
 • Strona internetowa: http://atria-jubiler.pl/
 • Adres: Galeria Kaufland, A. Wierusza-Kowalskiego 2, 16-400 Suwałki, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–20:00
  • wtorek: 09:00–20:00
  • środa: 09:00–20:00
  • czwartek: 09:00–20:00
  • piątek: 09:00–20:00
  • sobota: 09:00–20:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Gorąco polecam ten salon jubilerski! Zakupy w takim miejscu to czysta przyjemność. Fachowa pomoc w wyborze biżuterii i przemiła obsługa sprawiają, że chce się tam ponownie wracać. Przed zakupem sugerowałam się pozytywnymi komentarzami i się nie zawiodłam. Z pewnością będę polecała ten salon znajomym. Klienci z Augustowa
Polecam serdecznie sklep z biżuterią ,Kupiłam dla syna zegarek , przemiła Pani doradziła nam w wyborze oferty ,ustawiła zegarek. W tym sklepie można uzyskać zniżkę na kartę dużej rodziny.Napewno wrócę do tego sklepu, Dużym atutem jest przemiła wesoła Pani z kręconymi włosami , pozdrawiam ją.-
Juz od samego wejscia bardzo mile wrazenie, chodz szybki zakup, bo klient juz zdecydowany na wybor. Polecam zakupy w tym punkcie. Widac ze Pani nie pracuje jak za kare, co niestety mozna odczuc w innych salonach innych marek. A szkoda… Bo przyjemne podejscie to klienta to zasluga zakupowego sukcesu…. Tylko tak trzymac.
Polecam. Świetna obsługa i profesjonalne podejście do klienta. Pani dobrze doradzi i przy okazji rozbawi swoim entuzjazmem. Oby więcej takich miłych Pan. A przyszły zięc napewno przyjdzie po pierścionek zaręczynowy . Pozdrawiamy.
Prestiżowy wygląd wnętrza, obsługa fantastyczna – podchodzi do klienta w bardzo profesjonalny sposób: bardzo dobrze doradzi, widać że zna się na swojej pracy, oraz, co bardzo ważne, z olbrzymią życzliwością oraz potrafiąc rozweselić klienta. Ceny również bardzo dobre. Bardzo polecam.

Jak dojechać?

Salon jubilerski BIJOU Outlet biżuteria srebrna i złota pierścionki kolczyki obrączki ślubne zegarki Suwałki, Galeria Kaufland

Sure, here is a simple HTML description based on the provided data:

Informacje ogólne

Firma Atria Jubiler znajduje się w Galerii Kaufland w Suwałkach, oferując szeroki asortyment biżuterii. Klienci doceniają profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo oraz przyjazną atmosferę. Salon jest otwarty od poniedziałku do soboty i zaprasza klientów do zapoznania się z ekskluzywnymi kolekcjami biżuterii.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą salon za fachową pomoc w wyborze biżuterii, miłą obsługę oraz przyjazną atmosferę. Wskazują również na profesjonalne podejście personelu oraz atrakcyjne ceny.

Lokalizacja

Salon znajduje się w Galerii Kaufland w Suwałkach, co pozwala klientom na wygodne połączenie zakupów z innymi aktywnościami. Okolica cieszy się uznaniem ze względu na dogodne położenie w centrach handlowych oraz różnorodność oferty rozrywkowej i gastronomicznej.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą poprzez telefon: 799 137 942 oraz odwiedzenie ich strony internetowej: http://atria-jubiler.pl/. Salon jubilerski Atria zlokalizowany jest w Galerii Kaufland, A. Wierusza-Kowalskiego 2, 16-400 Suwałki, Polska.

I hope this helps!

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.