Elbląg - Salon Jubilerski

Salon Jubilerski AGAT Marek Czarnogórski Elbląg, Stefana Żeromskiego 2

Informacje o firmie:

 • Telefon: 55 233 31 31
 • Strona internetowa: http://www.jubiler-elblag.pl/p,41,kontakt.html
 • Adres: Stefana Żeromskiego 2, 82-300 Elbląg, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–20:00
  • wtorek: 09:00–20:00
  • środa: 09:00–20:00
  • czwartek: 09:00–20:00
  • piątek: 09:00–20:00
  • sobota: 09:00–20:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Pani źle dobrała rozmiar obrączek przy odbiorze okazało się że dwa numery za duże, niestety za zmniejszenie trzeba zapłacić.
Tak ochydnego graweru na zawieszce nigdy nie widziałam. Oddaliśmy złotą zawieszkę by zrobiono nam piękny grawer na niej, efekt jest taki że nadaje się już tylko do przetopienia bo wstyd to nosić. Zepsuli piękną zawieszkę i jeszcze wzięli za to forsę. Wszystkim będę odradzała to miejsce z pewnością.
Pani pomocna w zakupie na prezent dla wnuczki na chrzciny.Jestem zadowolona pewnie niedlugo wroce po drugi prezent.Ceny dostepne wydalam mniej niz zaplanowalam .Polecam serdecznie
Super obługa nie ma sie co czepiać pani bardzo mi pomogła szukałem konkretnego zegarka którego nie było w sklepie pani powiedziała że skontaktuje się z dostawcą i da mi znać telefonicznie a że była sobota więc obiecała że zrobi to po niedzieli w poniedziałek myślałem że mnie olała a tu niespodzianka zadzwoniła do mnie . SUPER POLECAM
Kupiliśmy obrączki dostaliśmy jak się nam wydawało dobrą cenę więc zamówiliśmy. Niestety chcieli nas naciągnąć na zmianę rozmiaru obrączki jednej gdyż przyszła za duża a poprawki obrączki z soczewką nie ma w cenie. Za poprawę rozmiaru zażyczyli sobie 200-250zł. Nie zdecydowaliśmy się. Poszliśmy do innego złotnika i usłyszeliśmy cenę 20zł i zrobienie tego od ręki. Myślę że ta sytuacja już mówi sama za siebie :/

Jak dojechać?

Salon Jubilerski AGAT Marek Czarnogórski Elbląg, Stefana Żeromskiego 2

Informacje ogólne

Firma „Salon Jubilerski AGAT” w Elblągu oferuje szeroki wybór biżuterii, zegarków i innych wyrobów jubilerskich. Klienci chwalą obsługę za profesjonalizm i pomoc w wyborze odpowiedniego prezentu. Salon zlokalizowany jest przy ulicy Stefana Żeromskiego 2, gdzie czeka na klientów z atrakcyjnym asortymentem oraz przyjazną obsługą.

Podsumowanie opinii

Klienci wydają różne opinie na temat firmy „Salon Jubilerski AGAT”. Niektórzy chwalą pomocną obsługę i atrakcyjne ceny, natomiast inni zgłaszają uwagi dotyczące jakości usług, takie jak błędy przy doborze rozmiaru obrączek lub niezadowalający grawer. Warto zatem indywidualnie ocenić ofertę firmy przed dokonaniem zakupu.

Lokalizacja

Salon Jubilerski AGAT znajduje się w centralnej części Elbląga, niedaleko Placu Słowiańskiego. W okolicy można znaleźć liczne sklepy, restauracje oraz inne punkty usługowe, co sprawia, że jest to dogodne miejsce dla klientów poszukujących biżuterii i zegarków.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą „Salon Jubilerski AGAT”, można skorzystać z numeru telefonu 55 233 31 31 lub odwiedzić stronę internetową www.jubiler-elblag.pl/p,41,kontakt.html. Osobiście zapraszamy do salonu jubilerskiego mieszczącego się pod adresem Stefana Żeromskiego 2, 82-300 Elbląg, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.