Czeladź - Salon Jubilerski

Rój Dariusz. FHU. Pracownia złotnicza Czeladź, Bolesława i Władysława Dehnelów 35

Informacje o firmie:

 • Telefon: 506 104 702
 • Strona internetowa: https://wkrzys.pl/
 • Adres: Bolesława i Władysława Dehnelów 35, 41-250 Czeladź, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Polecam z czystym sumieniem!!! Obsługa na najwyższym poziomie. Bransoletka piękna, zdałam się z dodatkami na p. Darka i przerosła moje oczekiwania!!! Dodatkowo powiększałam i naprawiałam 69-letni pierścionek (pamiątka) – wygląda lepiej niż niejeden nowy. Wszystko zrobione perfekcyjnie .
Wykonywałem w zakładzie usługę pomniejszania pierścionka, zakupionego w internecie z za granicy. Usługa wykonana bardzo szybko i dobrze, mimo, że pierścionek jest skomplikowany. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam bardzo.
Nie polecam tego złotnika wręcz odradzam! Zobowiązał się zrobić łańcuszek z dodatkami z okazji urodzin dziecka i co tydzień zbywał na kolejny termin na kolejny tydzień zobowiązując się że będzie gotowe. Nasza cierpliwość ze względu na polecenie Pana złotnika przez znajomych trwała bardzo długo. Pół roku na wykonanie zlecenia i kolejna odpowiedz zrobię będzie gotowe za tydzień. Złotnik bierze zlecenia z których ma większe pieniądze i interes a na koniec jak powiedzieliśmy co o tym myślimy to powiedział żeby go nie nękać . Kpina i chamstwo!
Nie polecam!!!! Przyszedłem do Pana z kolczykami, wypadł kamień z jednego, poprosił żeby zostawić mu drugi sprawny kolczyk, zabrał go na zaplecze i powiedział przyjdź jutro, na co ja poprosiłem o pokwitowanie że zostawiam kpl. kolczyków, na co usłyszałem że on tu jest ponad 30 lat i szkoda kartek na pokwitowania. Z podejściem do klienta zatrzymał się 30 lat temu!
Polecam tego złotnika w 100%. Właśnie odebrałam zamówiony pierścionek i kolczyki. Biżuteria jest piękna, spełnia moje oczekiwania. Pan Dariusz to świetny fachowiec.

Jak dojechać?

Rój Dariusz. FHU. Pracownia złotnicza Czeladź, Bolesława i Władysława Dehnelów 35

Na stronie internetowej firmowej można umieścić następujący opis:

Informacje ogólne

Rój Dariusz. FHU. Pracownia złotnicza oferuje swoim klientom wysokiej jakości biżuterię oraz profesjonalne usługi z zakresu złotnictwa. Znajduje się pod adresem Bolesława i Władysława Dehnelów 35, 41-250 Czeladź, Polska. Obszerna oferta obejmuje m.in. pierścienie, kolczyki, bransoletki oraz naprawę i przeróbki biżuterii. Firma zapewnia kompleksową obsługę klienta oraz wysoką jakość usług.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają zadowolenie z usług firmy, chwaląc profesjonalizm obsługi oraz wysoką jakość świadczonych usług. Opinie one zwracają uwagę na perfekcyjne wykonanie przeróbek i napraw biżuterii oraz pozytywne doświadczenia z zakupem biżuterii. Pozytywne opinie potwierdzają, że Rój Dariusz. FHU. Pracownia złotnicza to miejsce godne polecenia dla osób poszukujących wyjątkowej biżuterii i profesjonalnych usług złotniczych.

Lokalizacja

Firma mieści się w Czeladzi, niedaleko głównej drogi przebiegającej przez miasto. W okolicy można znaleźć restauracje, sklepy oraz inne atrakcje, co stanowi dodatkową zachętę do odwiedzenia pracowni złotniczej. Lokalizacja ułatwia również dojazd, co jest wygodne dla klientów z pobliskich miast i okolic.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą, można użyć podanego numeru telefonu: 506 104 702 lub odwiedzić stronę internetową: https://wkrzys.pl/. Ponadto zachęcamy do osobistego odwiedzenia pracowni złotniczej znajdującej się pod adresem: Bolesława i Władysława Dehnelów 35, 41-250 Czeladź, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.