Kraków - Salon Jubilerski

Robert Siudek- Jubiler Kraków, Pierścionki zaręczynowe, Obrączki ślubne Kraków, Wielopole 24

Informacje o firmie:

 • Telefon: 12 422 03 50
 • Strona internetowa: http://www.siudek.com.pl/
 • Adres: Wielopole 24, 31-072 Kraków, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 11:00–18:00
  • wtorek: 11:00–18:00
  • środa: 11:00–18:00
  • czwartek: 11:00–18:00
  • piątek: 11:00–18:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Piękny pierścionek, narzeczona jest zadowolona 🙂 Dodatkowo miałem unikalną możliwość uczestniczenia w procesie powstawania, bardzo dziękuję Panie Robercie 🙂
Bardzo miła i uprzejma obsługa, która zawsze doradzi w sprawie biżuterii. U Pana Roberta zamówłem pierścionek zaręczynowy – konsultacje zostały przeprowadzone bardzo rzetelnie. Dużo czasu spędziliśmy z Panem Robertem, aby dopracować projekt tak, aby spełniał moje oczekiwania. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Widać, że każdy pierścionek jest tworzony z pełnym zaangażowaniem i pasją.
Gorąco polecam pracownię Pana Roberta ze względu na wyjątkową biżuterię, która charakteryzuje się przemyślanymi ponadczasowymi projektami oraz mistrzowskim wykonaniem. Pierścionki stworzone przez Pana Roberta cieszą, czarują elegancją, są ucztą dla wzroku. Jeśli szuka się unikalnej, zjawiskowej biżuterii wówczas Wielopole 24 w Krakowie to najlepszy adres w Polsce.
Pierścionek został zamówiony po 2-godzinnej rozmowie z Panem Robertem. Po 1,5 miesiąca był gotowy do odbioru (tak jak się umawialiśmy). Polecam z całego serca – miła i profesjonalna obsługa, piękne pierścionki, przystępne ceny.
Bardzo miła i uprzejma obsługa. Doradztwo w wyborze pierścionka na najwyższym poziomie w spokojnej atmosferze i zrozumieniu potrzeb klienta. Jakość na najwyższym poziomie, a każdy pierścionek jest tworzony z wielkim zaangażowaniem i pasją.

Jak dojechać?

Robert Siudek- Jubiler Kraków, Pierścionki zaręczynowe, Obrączki ślubne Kraków, Wielopole 24

Informacje ogólne

Firma jubilerska Robert Siudek to miejsce, w którym znajdziesz wyjątkową biżuterię, stworzoną z pasją i zaangażowaniem. Salon jubilerski oferuje bogaty asortyment pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych, które cechuje najwyższa jakość wykonania. Obsługa jest profesjonalna i pomocna, chętnie doradzi w wyborze idealnej biżuterii. Lokalizacja firmy na Wielopole 24 w Krakowie zapewnia łatwy dostęp oraz spokojną atmosferę podczas zakupów.

Podsumowanie opinii

Klienci opisują firmę Robert Siudek jako miejsce, gdzie można znaleźć wyjątkową biżuterię, wykonaną z najwyższą precyzją i zaangażowaniem. W swoich opiniach podkreślają profesjonalną obsługę, miłe doradztwo oraz unikalność i elegancję każdego pierścionka.

Lokalizacja

Firma Robert Siudek znajduje się w urokliwej okolicy przy ulicy Wielopole 24 w Krakowie. W pobliżu można znaleźć liczne restauracje, kawiarnie oraz atrakcje turystyczne, co sprawia, że wizyta w salonie jubilerskim może być idealnym uzupełnieniem spędzonego dnia w tym pięknym mieście.

Kontakt

Skontaktuj się z firmą Robert Siudek pod numerem telefonu 12 422 03 50 lub odwiedź ich stronę internetową siudek.com.pl. Zapraszamy także do osobistych odwiedzin w salonie jubilerskim na ulicy Wielopole 24, 31-072 Kraków, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.