Gorzów - Salon Jubilerski

Pracownia Złotnicza Tomasz Łoczmiel Gorzów, Bolesława Chrobrego 13

Informacje o firmie:

 • Telefon: 792 125 918
 • Strona internetowa: http://zlotniczapracownia.pl/
 • Adres: Bolesława Chrobrego 13, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Najmilsza i najszybsza obsługa. Pięknie wykonane obrączki jesteśmy bardzo zadowoleni! Nasz wybór padł na klasyczne złote obrączki z grawerów w środku. Opieka nad klientem nawet po zakończonej usłudze! Więcej takich przedsiębiorców. Dziękujemy
Świetne podejście do klienta, pięknie wykonany pierścionek, atmosfera miła i przyjazna, doradzi i pomoże wybrać najlepszą propozycje. Szczerze polecam a ja z cała pewnością jeszcze tam wrócę
Polecam, przystępne ceny, fachowa obsługa, bardzo duży wybór, w moim przypadku obrączek. Dodatkowo dostaliśmy ładne, plastikowe pudełko i torebkę papierową, niejeden złotnik powinien brać przykład z podejścia do klienta przez Pana Tomasza
Polecam wszystkim.. Pięknie wykonana robota..
W 100%-ach polecam ten zakład. Pan obsługujący to pełnowartościowy specjalista w swojej branży. Naprawa łańcuszka bardzo profesjonalna, zarówno jak i podejście do klienta na najwyższym poziomie. Polecam z czystym sumieniem. Na pewno wrócę zrobić tam obrączki.

Jak dojechać?

Pracownia Złotnicza Tomasz Łoczmiel Gorzów, Bolesława Chrobrego 13

Na stronie internetowej można umieścić następujący opis:

Informacje ogólne

Firma „Pracownia Złotnicza Tomasza Łoczmiela” to salon jubilerski zlokalizowany przy ulicy Bolesława Chrobrego 13 w Gorzowie Wielkopolskim. Oferuje klientom piękne i solidne obrączki, pierścionki oraz inne wyroby złotnicze. Oprócz bogatego asortymentu, firma znana jest z miłej i profesjonalnej obsługi. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, co umożliwia łatwe skorzystanie z usług. Kontakt z pracownią można nawiązać telefonicznie pod numerem 792 125 918. Szczegółowe informacje dostępne są również na stronie internetowej http://zlotniczapracownia.pl/.

Podsumowanie opinii

Klienci, którzy skorzystali z usług „Pracowni Złotniczej Tomasza Łoczmiela”, wyrażają dużą satysfakcję. Opinie zawierają pochwały dotyczące miłej atmosfery, fachowej obsługi, dużej różnorodności wyboru oraz wysokiej jakości wykonanych wyrobów. Klienci podkreślają również przyjazne podejście właściciela oraz dbałość o detale. Opinie sugerują, że firma cieszy się uznaniem klientów i jest miejscem godnym polecenia.

Lokalizacja

Firma „Pracownia Złotnicza Tomasza Łoczmiela” mieści się w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Bolesława Chrobrego 13 w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica ta oferuje dogodne warunki do odwiedzenia, a bliskość centrum miasta ułatwia dotarcie do salonu jubilerskiego. Klienci mogą liczyć na przyjemne doświadczenie zakupowe połączone z możliwością zwiedzenia okolicy.

Kontakt

Aby skontaktować się z „Pracownią Złotniczą Tomasza Łoczmiela”, można skorzystać z telefonu kontaktowego: 792 125 918. Istnieje również możliwość odwiedzenia strony internetowej http://zlotniczapracownia.pl/, gdzie dostępne są dodatkowe informacje. Jeśli preferujesz osobisty kontakt, zapraszamy do odwiedzenia salonu jubilerskiego przy ulicy Bolesława Chrobrego 13 w Gorzowie Wielkopolskim.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.