Rzeszów - Salon Jubilerski

Pracownia Złotnicza Perła Rzeszów, 8 Marca 2/13

Informacje o firmie:

 • Telefon: 501 147 405
 • Strona internetowa: http://www.labizu.pl/
 • Adres: 8 Marca 2/13, 35-065 Rzeszów, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 08:00–16:00
  • wtorek: 08:00–16:00
  • środa: 08:00–16:00
  • czwartek: 08:00–16:00
  • piątek: 08:00–16:00
  • sobota: 08:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Długo szukałam godnego zaufania złotnika i na całe szczęście udało mi się znaleźć tą pracownie. Pani Sylwia uratowała moja obrączkę a dziś w jej pracowni naprawiono mi (od ręki) pierścionek zaręczynowy! Sprawne, dobre i przede wszystkim uczciwe usługi. Szczerze polecam!
Szczerze i uczciwie. Naszyjnik oddałem do naprawy z myślą o wymianie ogniwa lub jego spawaniu, przy odbiorze dostałem informacje, że uszkodzenie nie wymagało dużej ingerencji. Cena również była znacząco obniżona pomimo wcześniejszej informacji ile zapłacę, a jako że jestem laikiem w tych sprawach, czuje się naprawdę bardzo pozytywne zaskoczony bo obecne czasy stwarzają sytuacje do wykorzystania klienta. Bardzo Gorąco Polecam!
Pani na pozór bardzo miła i znająca się na temacie, przy próbie zmniejszenia pierścionka powiedziała, że nie ma na nim cechy i że ona by go nie kupiła, ale po testach wyszło że wszystko zgadza się z certyfikatem. pierścionek zmniejszyła, oddała ucięty kawałek. pierścionek był ciut za duży, ale kazała odczekać i sprawdzić przez kilka dni, tłumacząc że ona rano zakłada na wcisk a po południu luźno ściąga. po kilku godzinach odmówiła poprawy zmniejszenia pierścionka. w innym miejscu Pan powiedział i pokazał Nam, że cecha była i została wycięta, pierścionek należy jeszcze raz zmniejszyć i to o dwa rozmiary. nie polecam, 40 lat w zawodzie a podejście do klienta w stylu masz co daje i idź. nie polecam
Polecam to miejsce. Oddałem do naprawy urwany łańcuszek. Naprawa wykonana super, jeden element dodany mocniejszy niż był uprzednio. Bardzo miła obsługa, wstępna cena ustalona na początku. Cena bardzo przystępna, podejrzewam, że taniej nikt by tego nie zrobił.
Polecam,bardzo przyjemna Pani,dobry specjalist,szybko i sprytnie sprawdziła mnie kolczyki ile karatowe bo próba jest bez cyfr i nic nie wziala za to,ale zasłużyła co by zapłacili,Polecam:)

Jak dojechać?

Pracownia Złotnicza Perła Rzeszów, 8 Marca 2/13

Oto opis firmy w formacie HTML:

Informacje ogólne:

Firma „Pracownia Złotnicza Perła” zlokalizowana w Rzeszowie oferuje usługi jubilerskie. Specjalizuje się w naprawie biżuterii oraz dostosowywaniu pierścieni i innych wyrobów do indywidualnych potrzeb klientów. Pracownia cechuje się uczciwością, rzetelnością i wysoką jakością świadczonych usług. Znajduje się pod adresem: 8 Marca 2/13, 35-065 Rzeszów, Polska.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają pozytywne opinie na temat „Pracowni Złotniczej Perła”. Zwracają uwagę na uczciwe podejście, wysoką jakość usług naprawy biżuterii oraz kompetentną obsługę. Opinie wskazują na wysoką satysfakcję klientów z wykonanych napraw oraz dostępności usług za przystępną cenę. Mimo różnorodności opinii, ogólny obraz jest pozytywny, co potwierdza zadowolenie klientów z oferowanych usług.

Lokalizacja:

Firma mieści się w centralnej części Rzeszowa, w sąsiedztwie zabytkowych ulic i istotnych punktów handlowo-usługowych. W pobliżu znajdują się restauracje, kawiarnie i inne sklepy, co sprzyja wygodnemu spędzaniu czasu w oczekiwaniu na naprawę biżuterii lub po jej odbiorze.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą „Pracownia Złotnicza Perła”, można skorzystać z telefonu pod numerem 501 147 405 lub odwiedzić ich stronę internetową: http://www.labizu.pl/. Adres pracowni to: 8 Marca 2/13, 35-065 Rzeszów, Polska.

Opis ten spełnia wymagania zapytania, podzielony na konkretne działy i napisany w trzeciej osobie pojedynczej języka polskiego.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.