Kraków - Salon Jubilerski

Pracownia Złotnicza Paweł Turek Kraków, Bolesława Prusa 1

Informacje o firmie:

 • Telefon: 12 421 54 94
 • Strona internetowa: http://www.naprawabizuterii-krakow.pl/
 • Adres: Bolesława Prusa 1, 30-109 Kraków, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Złota obsługa. W ekspresowym tempie prawie na poczekaniu naprawione ogniwko w łańcuszku w bardzo korzystnej cenie. Gorąco polecam.
Jestem zachwycona – bardzo profesjonalnie wykonane usługi, nawet te, które w innych pracowniach zaliczono do kategorii nie da się. Dzięki Nim mogę używać rzeczy niezwykle dla mnie cennej ze względów sentymentalnych (chociaż jej wartość materialna nie jest duża). Niezwykle sympatyczni ludzie, którzy z wielką życzliwością i cierpliwością podchodzą do klienta. Polecam !!!!!!!!!
Przesympatyczna obsługa, wszystko fachowo i szybciej niż się spodziewałam. Pani, która mnie obsługiwała niezwykle miła, zadbała żeby wszystko było dobrze zrobione i na czas. Ślicznie dziękuję za pomoc i życzę wszystkiego dobrego! ♥️
Nie polecam. Oddałam materiał do wykonania pierścionka. Po 2 miesiącach odebrałam nie wkonaną pracę. Między czasie sama do Panów dzowniłam, przychodziłam do zakładu itd… Nie dość że termin był w nieskończoność odraczany to do tego Panowie w ogóle się ze sobą nie komunikują więc obecny na miejscu syn, nigdy nic nie wiedział. Argumentem wyjaśniającym zwłokę były problemy ze zdrowiem jednego z Panów. Bardzo mi przykro i współczuję ale moja cierpliwość była wystawiana na próbę ponad 2 miesiące a po takim czasie argument ze zdrowiem stracił swą moc. Dziś po odebraniu materiału (inny złotnik zobowiązał się wykonać pracę w tydzień) usłyszałam że cyt. Myśli Pani tylko o sobie i nie rozumie że ktoś może mieć problem ze zdrowiem…. Hmm ktoś tu chyba zapomniał na czym polega relacja klient-sprzedawca. Odradzam!
Świetnie wykonane obrączki, oddaliśmy Panu własne złoto do przetopienia. Stosunek cena jakość fenomenalny, obsługa również bardzo zadowalająca. Mimo, iż przyszliśmy z innym zamysłem, po wyjaśnieniach i małych sugestiach, zgodziliśmy się zmodyfikować projekt i w żadnym stopniu nie żałujemy. Pozdrawiamy serdecznie! Ida i Tomek

Jak dojechać?

Pracownia Złotnicza Paweł Turek Kraków, Bolesława Prusa 1

Informacje ogólne:

Firma Pracownia Złotnicza Paweł Turek zlokalizowana jest w Krakowie przy ul. Bolesława Prusa 1. Specjalizuje się w naprawie oraz wykonywaniu biżuterii. Oferuje szeroki asortyment usług jubilerskich, w tym prace związane z pierścionkami, łańcuszkami, obrączkami i innymi wyrobami ze złota i innymi cennymi materiałami. Firma charakteryzuje się profesjonalną obsługą oraz wysoką jakością świadczonych usług. Zajmuje się również przetwarzaniem złoconych materiałów dostarczonych przez klientów.

Podsumowanie opinii:

Klienci wysoko oceniają firmę Pracownia Złotnicza Paweł Turek. Opinie wskazują na doskonałą obsługę, profesjonalizm oraz sympatyczną atmosferę. Klienci podkreślają szybkość i jakość wykonanych prac jubilerskich, co świadczy o wysokim poziomie usług świadczonych przez firmę.

Lokalizacja:

Firma znajduje się w centrum Krakowa, w bliskiej odległości od Rynku Głównego, co sprawia, że jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców miasta, jak i turystów. Okolica wokół ul. Bolesława Prusa zachwyca malowniczymi zabytkami oraz licznie odwiedzanymi miejscami kulturalnymi, co tworzy przyjemną atmosferę dla wszystkich odwiedzających

Kontakt:

Aby skorzystać z usług firmy Pracownia Złotnicza Paweł Turek, można skontaktować się telefonicznie pod numerem 12 421 54 94, odwiedzić stronę internetową http://www.naprawabizuterii-krakow.pl/ lub udać się osobiście pod adres Bolesława Prusa 1, 30-109 Kraków, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.