Leszno - Salon Jubilerski

Pracownia złotnicza Leszno, Królowej Jadwigi 14

Informacje o firmie:

  • Telefon: 65 520 18 27
  • Strona internetowa: http://parksportowy.pl/
  • Adres: Królowej Jadwigi 14, 64-100 Leszno, Polska
  • Godziny otwarcia: Nie podano
  • Kategoria: Salon Jubilerski
  • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Miła i fachowa obsługa.Polecam!

Jak dojechać?

Pracownia złotnicza Leszno, Królowej Jadwigi 14

Informacje ogólne

Firma „Pracownia złotnicza” oferuje profesjonalne usługi w zakresie jubilerstwa. Znajdziesz tu unikalne i pięknie wykonane wyroby ze złota i innych szlachetnych materiałów. Obsługa zawsze dba o zadowolenie klienta oraz służy fachowym doradztwem. Zlokalizowana jest przy ulicy Królowej Jadwigi 14 w Lesznie. Dzięki dogodnemu położeniu jest łatwo dostępna dla klientów. Zapraszamy do odwiedzenia pracowni i zapoznania się z jej ofertą.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają ogromne zadowolenie z obsługi w Pracowni złotniczej. Opinie wskazują na miłą i fachową obsługę, co stanowi główny atut firmy. Rekomendowane jest miejsce dla osób poszukujących wysokiej jakości jubilerskich wyrobów oraz profesjonalnego podejścia do klienta.

Lokalizacja

Pracownia złotnicza znajduje się w urokliwej okolicy Leszna. W pobliżu można znaleźć atrakcyjne miejsca do spacerów oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne, co sprawia, że wizyta w pracowni może być częścią udanego dnia w mieście.

Kontakt

Skontaktuj się z firmą pod numerem telefonu: 65 520 18 27. Zapoznaj się także z ofertą na stronie internetowej: http://parksportowy.pl/. Zapraszamy również do odwiedzenia pracowni: Królowej Jadwigi 14, 64-100 Leszno, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.