Olsztyn - Salon Jubilerski

Pracownia Złotnicza Jacek Lewandowski Olsztyn, plac Jedności Słowiańskiej 1

Informacje o firmie:

 • Telefon: 601 448 938
 • Strona internetowa: http://skupzlota.olsztyn.pl/
 • Adres: plac Jedności Słowiańskiej 1, 11-041 Olsztyn, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–15:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

od wielu, wielu lat robimy zakupy w tym salonie. Do jakości produktów nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko śliczne, dobrze się nosi. Obsługa rzeczywiście miła, fajne rabaty. Dla każdego coś dobrego. Niestety podczas ostatnich zakupów bardzo się rozczarowałam gdyż miałam problem z wyborem artykułu, bo miał być na prezent. Wahałam się między dwoma. Pani powiedziała, że jutro mogę bez problemu zwrócić na ten drugi artykuł w tej samej cenie. Super, pomyślałam… Gdy poszłam na drugi dzień przekonana, że wymienię w tej samej cenie pani oznajmiła, że ….muszę dopłacić 50 zł. Podczas wcześniejszych zakupów gdy chciałam grawer, pan sprzedający powiedział, że nie zdąży mi zrobić i w późniejszym terminie bez problemu w cenie mi to zrobią. I znów ta sama sytuacja. Gdy poszłam okazało się, że muszę zapłacić 1 zł od litery. Sama zapłata nie jest niczym złym. Jednak jest to mega słabe i źle wpływa na wiarygodność sprzedających. Klient powinien być przygotowany choćby finansowo. W związku z tym daję 3 gwiazdki i nie zrobię ponownie tam zakupów. A kupującym radzę kupować rozsądnie i przemyśleć dokładnie, bo potem może być drożej.
Najlepszy salon złotniczy w Olsztynie ! Właściciele bardzo mili i zawsze pomocni .Kupowanie i naprawa biżuterii to zawsze wielka przyjemność i radość . Gorąco polecam wierny i zadowolony klient .
Polecam wszystkim parom młodym! Przemiła obsługa, pełen profesjonalizm. Pan nie próbował wcisnąć nam najdroższych obrączek, za to słuchał o czym marzymy i jakie są nasze oczekiwania.
Przystępne ceny. Przemiła i bardzo pomocna obsługa, świetny kontakt. W 2016 roku zakupiliśmy z żoną obrączki ślubne u Pana Jacka z dożywotnią gwarancją. Po 6 latach miałem okazję się przekonać, że to bardzo słowna, solidna firma. Moja obrączka wymagała zmniejszenia. Nie dość, że Pracownia wykonała usługę w ramach gwarancji za darmo, to jeszcze Państwo byli na tyle życzliwi, że wykonali to na miejscu w ciągu godziny. Z ręką na sercu, gorąco polecam wszystkim!!!
Serdecznie polecam! Profesjonalna i uprzejma obsługa na najwyższym poziomie.

Jak dojechać?

Pracownia Złotnicza Jacek Lewandowski Olsztyn, plac Jedności Słowiańskiej 1

Informacje ogólne

Firma Pracownia Złotnicza Jacek Lewandowski w Olsztynie oferuje szeroki asortyment biżuterii oraz usługi jubilerskie. Zlokalizowana przy placu Jedności Słowiańskiej 1, zapewnia wyjątkowe produkty oraz miłą obsługę. Godziny otwarcia pozwalają na wygodne zakupy, a korzystne ceny sprawiają, że klienci od lat są zadowoleni z zakupów. Telefon kontaktowy: 601 448 938. Więcej informacji na stronie internetowej: http://skupzlota.olsztyn.pl/.

Podsumowanie opinii

Opinie od klientów potwierdzają, że Pracownia Złotnicza Jacek Lewandowski to miejsce, gdzie można liczyć na wysoką jakość produktów jubilerskich oraz profesjonalną, uprzejmą obsługę. Klienci doceniają szeroki wybór biżuterii oraz przystępne ceny. Mimo kilku drobnych zastrzeżeń, opinie są pozytywne, co dowodzi dobrego wizerunku firmy.

Lokalizacja

Pracownia Złotnicza Jacek Lewandowski znajduje się w urokliwej okolicy przy placu Jedności Słowiańskiej 1 w Olsztynie. Bliskość licznych sklepów, restauracji oraz dogodne połączenia komunikacyjne sprawiają, że jest to idealne miejsce na zakup biżuterii oraz wyjątkowe prezenty.

Kontakt

Skontaktuj się z Pracownią Złotniczą Jacek Lewandowski pod numerem telefonu: 601 448 938 lub odwiedź ich siedzibę przy placu Jedności Słowiańskiej 1 w Olsztynie. Więcej informacji dostępnych jest na ich stronie internetowej: http://skupzlota.olsztyn.pl/.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.